2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najwyżej oceniana gra Metacritic na wyłączność Xbox jest dostępna w Game Pass i jest to brutalny otwarty świat na kółkach

Ścieżka X-Box W tej branży jest po prostu rewelacyjnie. Minęły ponad dwie dekady, odkąd Microsoft zdecydował się konkurować w branży gier wideo i zrobił to, tworząc legendarne marki, takie jak Halo czy Gears of War. Mnóstwo ujęć, ale firma wiedziała, że ​​musi konkurować także na kołach i postawiła wszystko na epickość moc.

Albo w wersji Motorsport Edition, albo w wersji horyzont, z których każdy daje nam naprawdę wspaniałe wrażenia z jazdy. Gdybyśmy jednak dokładnie zobaczyli, jaka gra Metacritic jest najlepiej oceniana na wyłączność Xbox, zobaczymy, że Forza Horizon 5 zdobywa koronę. Tytuł Playground Games jest dostępny w usłudze Xbox Game Pass do grania w trzech możliwych formatach dla abonentów usługi, tj. Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC. Xbox Cloud Gaming pojawia się jako opcja na więcej, jeśli mamy najwyższy poziom.

Piękny Meksyk

Aby dowiedzieć się dokładnie, co nas czeka w akcji, powinno być jasne, że mówimy o ogromnym otwartym świecie, ale nie byle jakim. Bardzo zaznacz Meksyk, malowniczy zagajnik, do którego dostaniemy się w najlepszy możliwy sposób: z powietrza. zmierzać do horyzont siły 5 Rozpoczęcie na szczycie góry i zjazd z pełną prędkością odciska pieczęć charakterystyczną łańcucha.

Nadszedł czas na odkrywanie wszelkiego rodzaju zakątków, od pustynnych równin, bujnych lasów, kilometrowych autostrad, idyllicznych miast i legendarnych festiwali. Misje fabularne Horizon prowadzą nas do poznania każdego punktu na gigantycznej mapie, rozwiązywania testów, które podważają nasze umiejętności jako pilota, jednocześnie poznając nowe postacie.

Czy wszędzie widzisz billboardy? Zniszcz je, aby zdobyć punkty, ale pamiętaj, że zabicie niektórych z nich jest bardzo trudne. Nudna droga powrotna? Z pewnością jest to jednak atut, którego pokonanie jest prawie niemożliwym wyzwaniem Kluczem jest wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać opony Wiedząc, kiedy się spieszyć.

READ  GBWhatsApp | link | Pobierz najnowszą wersję APK sierpień 2022 | Darmowe | tryby ognia | Pobierz | Aplikacje | wędrować | nd | nnni | gra sportowa

Rób to, czego naprawdę chcesz

Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 500 samochodów wszystkich marek, jakie możesz sobie wyobrazić. Forda, Toyoty, Ferrari, Lamborghini, Dodge’a, Chevroleta, Cadillaca… Wszystkie przedstawiają prawdziwe modele baśni, odtworzone co do milimetra i należące do wszystkich epok. Są ponadczasowe piękności, klasyki sprzed dziesięcioleci i najpotężniejsze współczesne silniki; Ty wybierasz, co Ci odpowiada.

Natomiast stopień personalizacji jest naprawdę imponujący. Możesz uzyskać dostęp do warsztatu, w którym znajdziesz wiele opcji modyfikacji samochodu w szczegółach, takich jak zawieszenie, koła, podwozie, klatka bezpieczeństwa lub waga, aby podać kilka przykładów. Wszystko po to, by podczas jazdy wyglądać jak najlepiej, bo nie będziemy tu sami.

Gdybyśmy mieli Xbox Live Gold, wpadalibyśmy na innych graczy, którzy prowadzili. Możemy brać udział w wyścigach i testach lub po prostu spędzać razem czas krążąc po Meksyku. Nie ma czasów ładowania, poczekalni, po prostu pojawia się przed tobą. W każdym przypadku należy to wziąć pod uwagę W grze Forza Horizon 5 występuje wiele zdarzeń pogodowych. Bez jej jedzenia i picia czekałyby nas gwałtowne burze piaskowe i tropikalne. Powinniśmy również dodać specyficzny dla danego kraju dynamiczny klimat.

Poszerz swoje horyzonty

Jeśli podstawowa zawartość z jakiegoś powodu Cię nie satysfakcjonuje, pamiętaj, że Playground Games przygotowało do tej pory dwa świetne rozszerzenia. Pierwsza to prawdziwa fantazja, bo została zainspirowana legendarnymi samochodzikami gorące koła. Będziesz więc biegał po gigantycznych pomarańczowych torach z niemożliwymi do pokonania pętlami i bardzo trudnymi zakrętami. Oczywiście pamiętaj, że mówimy o płatnych DLC, które nie są zawarte w grze Xbox Game Pass.

Następna sesja Wielkiego Wyzwania nadejdzie 29 marca i odwiedzi Sierra Nueva, nowy region składający się z sześciu unikalnych biomów. Dostępnych będzie 10 pojazdów terenowych, w tym Ford F-150 Lightning Platinum i Hoonigan Volkswagen Baja Beetle Class 5/1600 „Scumbug” z 1973 roku. ze wszystkim, Główne pochodzenie dodatku jest już odzwierciedlone w nazwie Rally Adventure. Zgadza się, nowe propozycje w wyścigach o rajdowym smaku, aby odkryć najbardziej dynamiczną stronę każdego kierowcy.

READ  Data, godzina, gdzie i jak to zobaczyć

W ExtraLife | Forza Horizon 5: Hot Wheels to pierwsza gra, która w końcu zachęca mnie do turowego wbijania się w ściany

W ExtraLife | Gran Turismo 7, Forza Horizon 5, Grid Legends czy Assetto Corsa Competizione: która gra jest dla Ciebie najlepsza?