2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Największy seryjny morderca w historii Brazylii został zastrzelony

Pedro Rodriguez FilhoOficjalne źródła podały, że znany jako „Pedrinho Matador” i uważany za największego seryjnego mordercę w Brazylii, zginął w niedzielę w aglomeracji Sao Paulo.

Odpowiedzialny za ponad 100 morderstwJak sam przyznaje, Rodriguez Filho odsiedział 42 lata więzienia, wyszedł na wolność w 2018 roku i odniósł sukces jako YouTuber.

Wydarzenia miały miejsce w okolicach Ponte Grande, w gminie Mogi das Cruzes, na obrzeżach stolicy São Paulo, gdzie znajdował się „Matador Pedrino”. Zastrzelił go przed domem swojej siostry.

Według policji z samochodu W. wysiadło kilku zamaskowanych mężczyzn Zastrzelili go.

Zdjęcie: @pedrinhomatador0fc

Rodriguesa Filho, który zmarł w wieku 69 lat, został oskarżony o zabicie co najmniej 71 osób – handlarzy narkotyków, gwałcicieli, pedofilów i złodziei – choć sam przyznał, że było ich ponad sto. Ponad połowa z nich zmarła za kratami podczas jego uwięzienia.

W wywiadach przeprowadzonych w ubiegłych latach z lokalnymi mediami zabójca wskazywał na to Zabity dla „przyjemności i zemsty”. Dla tych z kryminalną przeszłością, za to, co uważał za „dobre dla społeczeństwa”.

Urodził się 29 października 1954 roku, w biedzie, nie mógł się uczyć, a od 10 roku życia był już zamieszany w napady rabunkowe w centrum miasta San Paulo Mówi się, że zabił swoją pierwszą ofiarę w wieku jedenastu lat.

Kiedy jego ojciec stracił pracę, nie wahał się zastrzelić zastępcy burmistrza Alvinas po tym, jak zwolnił go po tym, jak został oskarżony o kradzież.

Wiele lat później jego ręka nie drżała przed zabiciem ojca, kiedy odkrył, że zabił swoją matkę maczetą.

po wyjściu z więzienia, Zostań gwiazdą YouTube – Z prawie 200 000 obserwujących – Wydał książkę i nakręcił film dokumentalny.