30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najwięksi europejscy królowie spotkali się 18 dnia Ingrid Norway

Impreza odbyła się w Pałacu Królewskim w Oslo.

Wydarzenie odbyło się w niesamowitej okolicy Pałac Królewski w Osloprzyciągnął najwyższe domy królewskie w Holandia, Hiszpania, Dania, Szwecja, Belgia i Luksemburgwraz z domami niedominującymi Bułgaria Oparte na GrecjaI choć było kilku nieobecnych, z całą pewnością można powiedzieć, że rozmowa była więcej niż udana.

Świętujemy 18. urodziny księżniczki Ingrid Alexandry
Ingrid Alexandra stoi z rodziną: dziadkami, królem Haraldem i królową Sonią; jej rodzice Haakon i Mette-Marit; Jej babcia i rodzeństwo ze strony matki.

Nie możesz przegapić Ojca Chrzestnego Ingrid: The King Filip VIktóry podróżował bez królowej? Leticia; Książę Fryderyk z Daniiw towarzystwie żony Marie; Księżniczka Zwycięstwo Szwecji, obecny z całą rodziną; ciocia księżniczka Norweżka Martha Louise, która uczęszczała ze swoim narzeczonym szamanem Doriciem; Została odnaleziona przez matkę Marit, jako wcielenie.

Norwegia – Królewski – Urodziny
Estelle ze Szwecji, Amalia z Holandii, Ingrid z Norwegii, Elisabeth z Belgii i Charles z Luksemburga są zaproszeni do rządzenia w swoim kraju.

Król William Holland, Królowa Maxima I jego najstarsza córka, księżniczka Amalie PomarańczowaByli pierwszymi członkami rodziny królewskiej, którzy potwierdzili swój udział w wielkim wydarzeniu.

Norwegia – Królewski – Urodziny
Królowa Maxima i król Holandii Wilhelm po przybyciu na bankiet. Amalia, jego córka, towarzyszyła królowi Hiszpanii Filipowi.

Jak na przykład Król Hiszpanii Przyszedł bez królowej Leticia – który odwołał swoją obecność i nie podał żadnego innego wyjaśnienia – i bez swojej najstarszej córki, Eleonoraona była Ameliaprzyszła królowa, która weszła w ramię biesiady w jej ramieniu.

Królowa była również wśród gości przyjęcia Matylda z Belgii I jej najstarsza córka, książę koronny Elżbieta; William i Stephanie z Luksemburgaz jej małym księciem Karol; Paul i Marie Chantal z Grecjiz twoją córką Olimpia; s Cyryl z Bułgarii. Przedstawiciele tylko z Zjednoczone Królestwo Oparte na MonakoChociaż w przyszłym tygodniu Albert i Charlene.