26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najtańszy pickup od Volkswagena: to jego cena w 2023 roku

Najtańszy pickup od Volkswagena: to jego cena w 2023 roku

Wpisałem Samochody On

W konkurencyjnym świecie pickupów, Volkswagena Savero Wyróżnia się jako najtańsza opcja w rankingu 2023. Choć jego rozmiary mogą wydawać się ograniczone w porównaniu do konkurentów, pojazd ten oferuje szereg funkcji, które czynią go atrakcyjną opcją dla osób poszukujących niezawodnego rozwiązania swoich potrzeb transportowych.

Jedna z najważniejszych cech w Volkswagena Saveiro to jego duża ładowność. Dzięki bagażnikowi o wysokości 1650 mm i możliwości przewożenia ładunku o masie do 712 kg ta ciężarówka udowadnia, że ​​prawdziwa moc czasami kryje się w mniejszych opakowaniach.

Pod maską Saveiro jest wyposażony w Silnik o pojemności 1,6 litra generuje 101 koni mechanicznych i 143 Nm momentu obrotowego. To połączenie zapewnia energię potrzebną do sprawnego i płynnego wykonywania zadań załadunku i transportu.

Oprócz ładowności i wytrzymałości, Volkswagen Savero oferuje szereg funkcji zaprojektowanych tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie. Oni Felgi stalowe 15 cali Stopień boczny ułatwia obsługę ładunków, a mocne reflektory halogenowe zapewniają optymalną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Volkswagen Savero 2023: najbardziej ekonomiczna i odporna opcja

Na tym jednak nie kończy się przewaga Saveiro. Chociaż jest to opcja niedroga, nie oznacza to, że oszczędza się na bezpieczeństwie i komforcie. Obejmuje klimatyzację zapewniającą przyjemny klimat we wnętrzu, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera oraz Układ hamulcowy ABS Zapewnia skuteczną kontrolę hamowania.

Cena Volkswagena Savero 2023 wynosi 297 490 P. Źródło: Volkswagen

Dodatkowo Saveiro zaprojektowano z myślą o trwałości. Odporność na zarysowania i uszkodzenia w miejscach najbardziej narażonych na pracę chroni ją funkcjonalnie i estetycznie, zachowując jej wygląd zewnętrzny nawet w najcięższych warunkach.

Krótko mówiąc, Volkswagen Savero 2023 to wyjątkowo przystępna opcja na rynku samochodów ciężarowych, wyceniona na 297 490 P. Połączenie ładowności, mocy, mocy i komfortu sprawia, że ​​jest to mądry wybór dla osób poszukujących niezawodnego i ekonomicznego pojazdu do transportu i załadunku.

READ  Volkswagen przygotowuje się do T-Cross 2023: więcej wyposażenia, zmiana stylizacji i silnik