4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najstraszniejsza winda w Wielkiej Brytanii się nie zatrzymuje

Najstraszniejsza winda w Wielkiej Brytanii się nie zatrzymuje

Dla mnie Zobacz filmktóry przychodzi do głowy? terroryzm? windy? Jesteś blisko. Jak się okazuje, to jedna z niewielu rzeczy w moim rodzinnym mieście w Sheffield Wielka Brytania jest dobrze znana. za Stal nierdzewna i Arctic Monkeys (Najlepszy zespół wszechczasów), jest jeszcze jedna mała, niezbyt znana osobliwość: winda ojciec.

The ojciec To bardzo przypomina windę, która porusza ludzi w górę iw dół. Przez wysoki budynek do budki. Ale w przeciwieństwie do windy, Paternoster wielokrotne obroty stajnie najmniejszyKtóra bez przerwy biegnie przez każde piętro budynku. Po prostu wchodzisz i ukończył. Brzmi szalenie.

Ojciec jest w wieży artystycznej uniwersytetu

Ojciec jest w wieży artystycznej uniwersytetu
obrazek: Stephena Richardsa za pośrednictwem Wikimedia Commons

Nie trzeba naciskać przycisku i czekać na otwarcie drzwi na podłodze. kolęda ojciec Jest w pełni otwarty przez cały czas i porusza się powoli po budynku. Wystarczająco wolno, aby wskoczyć i wyskoczyć z kabiny W drodze nie bądź tak onieśmielający, jak się wydaje.

Jedna z ostatnich wind ojciec które pozostają w Sheffield, w ramach University’s Arts Tower, zbudowanego 20-piętrowego budynku cegła po cegle W latach sześćdziesiątych 38 kabin Aby ludzie wchodzili i schodzili kilka pięter.

Kiedy każdy samochód dociera na szczyt wieży, wjeżdża do mechanizmu windy, aby rozpocząć zjazd. Wszystko, co posiadamy dużo sensu kiedy widzisz go w akcji

Może to brzmieć Fantastyka naukowa Również To prawdopodobnie onieśmielające, ale to świetny sposób na poruszanie się po wysokim budynku. tam Doskonały film Toma Scotta wyjaśniający, jak działa winda i mechanizmów bezpieczeństwa Nie przegraj ramię. Najbardziej ekscytujące jest to Pokazuje, co dzieje się w kioskach Ferie wielkanocne. To jest krótkie wideo i zabawne Pokaż jakąś dziwną technologię Z kim pracujemy w Wielkiej Brytanii minione dziesięciolecia.

Windy Paternoster: niebezpieczne, stare i bardzo zabawne (w tym Over the Top!)

READ  Hełm zabójcy Sword Art Online jest już w fazie rozwoju - Kudasai