3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najpopularniejsze telefony z wyższej półki Samsunga będą miały tańszą wersję

Zaangażowany

Samsung pracuje nad tańszym Galaxy S21 FE 4G, pomimo braku łączności nowej generacji i chipsetu Qualcomm mid/high.

i dla wszystkich Czekamy na sierpień Unpacked spotkać Galaxy ZFold4 s Galaxy ZFlip4Mimo Kryzys dostaw, który nęka branżę I najwyraźniej globalne problemy z produkcją Samsung obiecuje nam dodatkową niespodziankęktóry jest również dedykowany do najlepiej sprzedającego się segmentu.

Nie na próżno, porozmawiaj o czym Będzie to na pewno najtańszy Galaxy S. Ze wszystkiego, co jest obecnie dostępne, czyli to Galaxy S21 FE z łącznością 5G Można go teraz uzyskać za Około 550 euro Podczas gdy Wersja Samsung Galaxy S21 FE 4G, która wydaje się być w piekarnikuPowinno to obniżyć koszty Około 350 lub 400 euro mniej więcej kiedy dostępny.

Tył Galaxy S21 FE 5G, najtańszego i bestsellerowego Samsunga.

Teraz tak jak kumple GSMArenaSpodziewaj się tylko, że Samsung już pracuje nad tym nieoczekiwanym Wersja Galaxy S21 FE 4Gmodel, który prawdopodobnie jest przestarzały pod względem łączności, ale niektórzy użytkownicy docenią go, gdy go otrzymają Znaczące oszczędności kosztów przy zachowaniu projektu i wydajności całego Galaxy Sa przynajmniej częściowo.

Nadal nie wygląda na to, żeby Samsung postawił na swój najbardziej wydajny chipset ani na serię Qualcomm 8, ponieważ Dokumenty ujawnione przez jednostkę certyfikującą Bluetooth SIG wskazują, że łączność protokołu zostanie zaktualizowana do wersji 5.2Samsung Galaxy S21 FE z chipsetem Snapdragon 888 ma Bluetooth 5.0.

Jest urządzenie, którego nie będzie w Samsung Unpacked w sierpniu

Większość źródeł, a także niektóre detaliści Z Europy Północnej, gdzie ta nowa średniej wielkości stacja była już notowana Mówią o chipsecie Qualcomm Snapdragon 720Gwięc moc drastycznie spadnie, a nie tylko połączenie 4G LTE.

Co do modelu, bo wyciekły dokumenty Podaj kod SM-G990B2 Co oczywiście ma coś wspólnego z SM-G990B, a dokładnie z którym kodekiem on robi Odniesienie do Galaxy S21 FE 5G sprzedawanego na naszych rynkach.

Wygląda więc na to, że Pomysł Samsunga polega na przywróceniu tych modeli niskotłuszczowy Od zeszłorocznego Galaxy S, choć teraz na marce Edycja dla fanów I zachowaj projekt! Nawet zmniejszona wydajność i moc Aby zbliżyć się do średniego przedziału i uatrakcyjnić ceny.

niech tak będzie, Ten smartfon nawiązuje do bestsellera Więc będziemy musieli to śledzić, bo nawet łączność 5G nie dojrzewa Nawet większość ludzi nie chce wydawać fortuny Na ich nowych telefonach… _Ten Samsung Galaxy S21 FE 4G ma sens!

Tak, jest kryzys i już nas dotyka: Samsung wyprodukuje w tym roku o 30 mln mniej telefonów komórkowych

Powiązane tematy: Samsung Galaxy S

Zaangażowany

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Asteroida wielkości autobusu przeleci dziś w pobliżu Ziemi i możesz ją zobaczyć na żywo! Naucz mnie o nauce