29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najnowszy i najbardziej zaawansowany laptop Lenovo, ponad 60% taniej przez ograniczony czas

Najnowszy i najbardziej zaawansowany laptop Lenovo, ponad 60% taniej przez ograniczony czas

Istnieje kilka godnych uwagi ofert na laptopy, a między nimi zwykle jest długa przerwa, więc gdy nowo wydany model marki danej marki sprzedaje się z 59% rabatem, kupujący zwracają na to uwagę!

Tak jest w przypadku Laptop Lenovo Ideapad 3 ponownie wprowadzony na rynek w 2022 r. Laptop jest super szybki i super cienki, a teraz sprzedaje się za jedyne 365,80 USD AmazonkaCo oznacza, że ​​kosztuje mniej niż 590 USD niż jego pierwotna cena, co czyni ją jedną z najlepszych ofert laptopy Od Lenovo, które widzieliśmy w tym roku.

Ideapad 3 najnowszy laptop Lenovo na rok 2022

Ideapad 3, najnowszy laptop Lenovo na rok 2022 (Zdjęcie: Amazon)

390 zł 959$ w Amazonii

Oprócz posiadania wszystkich standardowych funkcji i sprzętu laptopa, to urządzenie w kolorze brązu Posiada 15,6-calowy ekran dotykowy HD Idealnie nadaje się do edycji zdjęć i filmów lub po prostu do oglądania programów i Ulubione filmy w pływ.

Innym godnym uwagi aspektem jest to, że Windows 11 Home jest preinstalowanyczyli wszystko w jednym.

Laptop Lenovo Ideapad 3 ma również 8 GB pamięci RAM o dużej przepustowości, co pozwala: Płynnie uruchamiaj wiele aplikacji i otwieraj jednocześnie różne karty przeglądarki Brak awarii i opóźnień. Dysk twardy o pojemności 256 GB przyda się również tym, którzy go potrzebują Duży obszar Przechowuj duże projekty, długie dokumenty, wideo, audio, zdjęcia i nie tylko. Ponadto zapewnia superszybki proces uruchamiania i przesyłania danych.

Najlepiej sprzedający się laptop jest również wyposażony w dwa porty USB 3.2 Gen 1 Type-A, jeden port USB 2.0 Type-A, jeden port HDMI, jedno gniazdo audio combo, wieloformatowy czytnik kart SD i jeden bezprzewodowy port Wi-Fi. 5 i port combo bluetooth.

Ideapad 3, najnowszy laptop Lenovo na rok 2022 (Zdjęcie: Amazon)

Ideapad 3, najnowszy laptop Lenovo na rok 2022 (Zdjęcie: Amazon)

Co więc sądzą klienci Amazona o tej epickiej transakcji na laptopach Lenovo? Ogólny konsensus jest taki, że nowa wersja jest Jedna z najlepszych ofert Co znajdziesz w tym roku?

READ  Sieć WhatsApp | Sztuczka, aby dowiedzieć się, z jakiego kraju kontakt korzysta z aplikacji | Aplikacje | Smartfon | technologia | sztuczka | Samouczek | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Doskonały stosunek jakości do ceny?”, napisał jeden z kupujących, a drugi dodał, że są „szczęśliwi” Z szybkością i wydajnością„że”Poleciłbym to standardowemu użytkownikowi”.

Ludzie podzielili się również, że idealnie pasuje do ich stylu życia i pasuje do ich zawodów, zaczynając od studenci aż do nauczyciele I oczywiście zwykli użytkownicy.

Skorzystaj z nowego laptopa Lenovo Ideapad 3 2022 Chociaż 62% taniej na amazon. Prawdopodobnie nigdy więcej nie zobaczysz tego programu na swoim laptopie Lenovo!

Moriba Cummings

Może Ci się spodobać:

Możesz być także zainteresowany | na wideo

5 sztuczek, aby jak najlepiej wykorzystać WhatsApp

Pierwotnie opublikowany w