3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najnowszy chipset chińskiego giganta jest tego ostatecznym dowodem

Najnowszy chipset chińskiego giganta jest tego ostatecznym dowodem

Steve'a Saldana

Redaktor

Dziennikarz zajmujący się technologią i nauką. Piszę i analizuję branżę platform technologicznych w Meksyku i jestem fanem etyki technologicznej. Jestem także członkiem Meksykańskiej Sieci Dziennikarzy Naukowych. Zajmuję się komercyjnymi lektorami, tworzę podcasty i prowadzę cotygodniowy podcast ROM. LinkedIn

Najnowsze osiągnięcia Huawei przestraszyły niejedną osobę w Stanach Zjednoczonych. On Plasterki Pierwszą cierń ma Mate 60 Pro, gdyż ma możliwości 5G, moduły LPDDR5 z 12 GB RAM-u i będzie produkowany w procesie siedmiu nm. Drugą wątpliwość wzbudził dziennik Qingyun L540 Który zawiera A Plasterki Wykonane w pięciu nanometrach. Dlaczego Huawei już tylko kilka lat dzieli od najnowszych technologii na świecie? Plasterki Czy Stany Zjednoczone są odpowiedzialne za wycięcie z ekosystemu technologicznego poprzez weto handlowe w 2019 r.?

Odpowiedź jest prosta: nikt w Chinach tego nie zrobił Plasterki Używany przez Huawei. Tak naprawdę jego produkcja sięga kilku lat wstecz. Zanim weto wejdzie w życie.

Prawda jest poważnym ciosem dla chińskiego ekosystemu technologicznego. To nie jest tak, że Huawei osiągnął to, co osiągnął Plasterki Przez swojego chińskiego partnera Semiconductor Manufacturing International Corp. (SMIC), ale w przypadku laptopa Qingyun L540, Plasterki Pochodzi od tajwańskiego producenta TSMC.

Bloomberga HUznał tę informację za nieuchwytną. Aby poznać prawdę za sobą Plasterki Upoważniony Spostrzeżenia techniczne Zdemontuj notatnik. W czasach, gdy istniały wątpliwości, czy Chinom udało się zmodernizować w bezkonkurencyjnych czasach, wynik wykorzystania przez Huawei chipsetu dostarczonego w 2020 roku przez TSMC jest zimną wodą.

Nic dziwnego, że były to akcje SMIC Po tej wiadomości jego wartość spadła o 2%..

Sukces oblężenia

Wiążono nadzieje z Huawei, gdyż w świetle ostatnich plotek wszystko wskazywało na to, że może on stać się swego rodzaju chińskim chorążym, który będzie reprezentował autonomię narodu azjatyckiego, nawet w obliczu niesprzyjających okoliczności, takich jak blokada USA. A Plasterki Stworzenie go w procesie pięcionanometrowym było czymś więcej niż tylko osiągnięciem technologicznym; Mogło to być hitem na stole politycznym w wojnie handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

READ  Ten niesamowity telefon 256 GB 5G właśnie spadł do najniższej ceny właśnie w tym kolorze

Lekcja jest taka, że ​​Huawei nadal tam jest Sklepy Do Plasterki Wyprodukowano na Tajwanie, nie zawahasz się go użyć. To dobra wiadomość dla konsumentów i dobrze świadczy o zarządzie Huawei, jednak laptop nie oznacza już dla Stanów Zjednoczonych pytania o to, czy weto się powiedzie. Jak kilka Aktualności Przez lata weto handlowe okazało się bardzo skuteczne w zniechęcaniu Huawei.