28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze produkty do usuwania ciemnych plam z twarzy według magazynu Vogue

Najlepsze produkty do usuwania ciemnych plam z twarzy według magazynu Vogue

napisałem w styl życia On

Skóra twarzy jest najbardziej narażona na działanie promieni słonecznych i zanieczyszczeń, dlatego nierzadko pojawiają się plamy, które zmieniają kolor i wygląd. Istnieją jednak produkty, które mogą pomóc usunąć ciemne plamy ze skóry i według Vogue są one najlepsze

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Plamy pojawiają się na skórze, gdy skóra wytwarza nadmierną ilość melaniny i jest to najczęściej spowodowane ekspozycją na światło słoneczne. Chociaż mogą również pozostawiać blizny z powodu trądziku, starzenia się, niedoborów składników odżywczych lub zmian hormonalnych.

Jednak dzisiaj istnieje wiele produktów, które mogą się go pozbyć i przywrócić naturalny koloryt skóry.

Jakie są najlepsze produkty do usuwania ciemnych plam z twarzy według magazynu Vogue?

Według magazynu o modzie najlepsze kremy i produkty do usuwania przebarwień na twarzy to te z serii Vichy Laboratories Liftactiv anti-stain, jednej z najpopularniejszych farmaceutów i konsumentów, której celem jest ujednolicenie kolorytu skóry i przywrócenie swoją naturalną jasność. Oto niektóre z najlepszych:

  • Liftactive B3 Serum przeciw przebarwieniom

Płynna formuła i łatwo wchłaniające się serum, które koryguje przebarwienia i ujednolica koloryt skóry, ponieważ zawiera 5% niacynamidu i 8% kwasu glikolowego, hepes i mocznika, co daje efekt złuszczający i poprawiający teksturę. Skóra.

Ponadto zawiera witaminę CG, silny przeciwutleniacz pochodzący z witaminy C, który zapobiega wypryskom i usuwa je; Peptydy i aktywny stymulator starzenia redukują drobne linie i zmarszczki.

  • Laboratorious Vichy Liftactiv B3 Przeciwzmarszczkowy krem ​​na dzień SPF 50

To kosmetyk 2 w 1, ponieważ działa depigmentująco i posiada pojedynczy filtr przeciwsłoneczny (SPF) 50, który chroni skórę przed słońcem.

Jego formuła zawiera również niacynamid, kwas glikolowy, kompleks skutecznych składników złuszczających, które usuwają przebarwienia i zmarszczki; i peptydy.

Dodatkowo farmaceuta Diego Sarasquita wyjaśnił, że oba zawierają składniki aktywne, które nie są światłoczułe, co czyni je idealnymi do stosowania w ciągu dnia, ponieważ nie zmieniają koloru skóry w kontakcie z promieniowaniem słonecznym.

READ  Tajna i tania winnica w CDMX, która oferuje pyszne kieszonkowe alkohole za mniej niż 10 pesos

Według użytkowników tej rutyny, w ciągu 10 miesięcy od stosowania tych kremów były w stanie zauważyć znaczące zmiany w kolorycie skóry.