1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze alternatywy dla Tłumacza Google

Zaangażowany

Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty lub teksty, ale nie ufasz Tłumaczowi Google, nie martw się, ponieważ pokażemy Ci najlepsze alternatywy.

Jeśli mówimy o narzędziach mających na celu usunięcie jednej z najważniejszych ludzkich przeszkód, języka, Jeśli on tłumacz Google To jedna z największych referencji w tym znaczeniu. Dzięki tej platformie będziesz mógł między innymi tłumaczyć wszelkiego rodzaju słowa i całe akapity w czasie rzeczywistym. Ponieważ jednak to narzędzie czasami nie działa tak spójnie, jak powinno, konieczne jest wybranie innych alternatyw.

w Internecie Możemy znaleźć wiele alternatyw dla Google Translatorktórego nie przegapisz gadżet Google i wszystko ciekawa sztuczka. W wielu przypadkach będzie to oprogramowanie, które można pobrać lub nawet użyć z sieci, co jest w porządku.

Chociaż jeśli szukasz tłumaczenia w podróży, istnieją aplikacje dla Tłumaczyć bezpośrednio z telefonu komórkowegoCo może ci pomóc, jeśli jesteś poza domem. Ale tym razem skupimy się na najlepszych alternatywach dla Tłumacza Google, z których możesz korzystać na swoim komputerze i dowolnym innym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Najlepsze alternatywy dla Tłumacza Google

Dzięki tym alternatywom dla Tłumacza Google możesz wykonywać naturalne tłumaczenia

  • Weglute
  • Microsoft Tłumacz
  • lingwistyczny
  • głęboko
  • Tłumaczę
  • Babilon . tłumaczenie
  • Tłumacz

Jeśli musisz wykonać tłumaczenie lub planujesz wyjechać na wakacje bezpośrednio do miejsca, w którym nie znasz języka, to Potrzebujesz narzędzia, które Ci pomoże. Ale jeśli nie ufasz rozwiązaniu Google, pokażemy Ci najlepsze alternatywy i to, co wyróżnia każdą z nich. Ważne jest, aby znać cechy to sprawia, że ​​różnią się od siebie.

Weglute

Weglot to ciekawa alternatywa dla tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów

Weglot to ciekawa alternatywa dla tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów

tytuł tej aukcji, Nasz weglotPrzez wielu uważana za jedną z najlepszych platform do szybkiego i niezawodnego tłumaczenia treści.

Należy zauważyć, że firma ta pojawiła się w 2016 roku we Francji. Od tego czasu nie zatrzymał się. Popraw swoje usługi tłumaczenioweaby stać się częścią Shopify, WordPress i innych konsol.

Jeśli chodzi o jego działanie, powinieneś wiedzieć, że jest bardzo łatwy do zrozumienia, ponieważ po prostu będziesz musiał Wybierz język wejścia i wyjścia. Następnie wchodzisz do skryptu i czekasz, aż wydarzy się magia. Ale to nie wszystko, ponieważ masz również dostęp do wielu innych profesjonalnych narzędzi, które poprawiają wrażenia.

W przypadku Chcesz zintegrować Weglota ze swoją platformąPowinieneś wiedzieć, że możesz to zrobić wygodnie i organicznie.

Microsoft Tłumacz

Microsoft oferuje również alternatywę dla Tłumacza Google, którą można zainstalować na komputerze z systemem Windows

Microsoft oferuje również alternatywę dla Tłumacza Google, którą można zainstalować na komputerze z systemem Windows

Microsoft to kolejna firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, takiego jak pakiet Office, Skype i inne. W ich ramach musimy podkreślić alternatywę dla tłumaczeniazwany bezpośrednio Microsoft Translator.

Obecnie jest to platforma, która umożliwia tłumaczenia w ponad 60 językach, ale nie tylko tekstów, ale Również zdjęcia i dyktowanie głosu. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli jesteś za granicą i musisz przetłumaczyć to, co mówią ci mieszkańcy danego miejsca.

Powinieneś wiedzieć, że możesz używać tego narzędzia Microsoft na komputerze z systemem Windows 10, ale także na telefonie komórkowym, ponieważ Możesz pobrać to za darmo. Oczywiście im częściej z niej korzystasz, aplikacja będzie uczyć się i ulepszać tłumaczenia na przyszłość. Ma duży potencjał.

lingwistyczny

Linguee jest aktywną platformą tłumaczeniową od 2009 roku

Linguee jest aktywną platformą tłumaczeniową od 2009 roku

Czas porozmawiać o jednej z najstarszych platform do tłumaczenia tekstów na inny język, bo Został oficjalnie opublikowany w 2009 roku. Od tego czasu stale ulepsza i integruje nowe języki. Obecnie ma ponad 25 dialektów.

Jedną z najciekawszych funkcji Linguee jest możliwość tłumaczenia tekstów bez korzystania z połączenia internetowego, ponieważ W tym celu zostaną pobrane pakiety językowe Umożliwi Ci korzystanie z niego, gdy nie masz zasięgu lub WiFi.

Ale to nie wszystko, ponieważ Linguee jest jedną z niewielu alternatyw, Kiedy tłumaczysz, dostarcza spójnych przykładów użycia przetłumaczonych terminów. To pozwoli ci lepiej zrozumieć jego znaczenie.

głęboko

Z pewnością kompilator DeepL oferuje bardzo organiczne i wiarygodne wyniki.

Z pewnością kompilator DeepL oferuje bardzo organiczne i wiarygodne wyniki.

DeepL to zdecydowanie usługa, chociaż nie jest tak dobrze znana jak pozostałe na tej liście Jeden z najlepszych, jeśli chodzi o tłumaczeniaPonieważ zachowuje spójność w tłumaczonych frazach i wyrażeniach.

Jednym z głównych problemów z Tłumaczem Google jest to, że czasami ma problemy z tłumaczeniem wyrażeń. W rzeczywistości to Pozwól mu uzyskać aprobatę Od wielu dużych marek, które korzystają z ich usług i ufają swoim tłumaczeniom. Możesz to sprawdzić na stronie głównej.

Chociaż nie ma aplikacji mobilnej DeepL, możesz Pobierz go na swój komputer z systemem Windows i szybki dostęp do ich usług. Nie oznacza to jednak, że z Twojego urządzenia nie możesz z niego korzystać z poziomu przeglądarki. Ponadto jest bezpłatny i można z niego korzystać w trybie offline, po zapoznaniu się i pobraniu słowników.

Tłumaczę

iTranslate to wieloplatformowe narzędzie do tłumaczenia tekstów

iTranslate to wieloplatformowe narzędzie do tłumaczenia tekstów

iTranslate to kolejna platforma przeznaczona do tłumaczenia tekstów. Chociaż jest bezpłatny, Zauważysz, że zawiera reklamęs, które można usunąć płacąc abonament, ale nie jest to konieczne. Pomijając to, powinieneś wiedzieć, że jest to usługa wieloplatformowa, która jest dostępna na telefony komórkowe, komputery PC z systemem Windows i macOS.

Podobnie jak najlepsze alternatywy na tej liście, iTranslate pozwoli Ci tłumaczyć teksty, ale możesz to również zrobić, dyktując głosem. Program został zaprojektowany tak, aby rozpoznawać frazy, słowa i zdania do tłumaczenia, zawsze traktując priorytetowo spójność procesu, aby nie przedstawiać Ci tak zwanych „zautomatyzowanych wyników” lub nienaturalnych.

Jednak jednym z jego najmocniejszych punktów jest liczba języków, na które możesz tłumaczyć, ponieważ Obecnie ponad 100 języków. Prawdziwe szaleństwo, ale może być bardzo przydatne!

Babilon . tłumaczenie

Z tym tłumaczem nigdy nie przegapisz opcji Google

Z tym tłumaczem nigdy nie przegapisz opcji Google

Babylon Translator to bardzo przydatny i kompletny program, ponieważ zawiera ponad 1700 słowników i glosariuszy w różnych językach.

Należy zauważyć, że to narzędzie jest jednym z najstarszych, ma niewiele ponad 18 lat. Obsługuj i dostarczaj dokładne tłumaczenia w językach Daje również możliwość pobrania dokumentów tekstowych, aby program mógł wykonać swoją pracę i przetłumaczyć treść.

Jeśli wolisz, możesz pobrać wersję komputerową dla systemu Windows, chociaż jest Dostępne na Androida, iOS i macOS. Katalog obejmuje obecnie 77 języków i oferuje wszelkiego rodzaju przydatne funkcje, aby jak najlepiej wykonać tłumaczenie bez nietypowych błędów w tłumaczeniu.

Tłumacz

Translatedict pozwala na interakcję z profesjonalistami, jeśli potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu

Translatedict pozwala na interakcję z profesjonalistami, jeśli potrzebujesz pomocy w tłumaczeniu

W ponad 50 językach, Translatedict to jedna z najlepszych alternatyw do tłumaczenia google. Jego działanie jest proste, podobnie jak wszystkie te na tej liście, możesz tłumaczyć w czasie rzeczywistym, wprowadzając tekst w języku, w którym jest, aby wyświetlić wynik w wybranym języku.

Zawiera również przycisk, który pozwala włączyć funkcję słuchania, dzięki czemu możesz dyktować fonetycznie i w ten sposób możesz wykonywać tłumaczenia. Są to jednak funkcje, które integrują inne alternatywy, ale to, co naprawdę wyróżnia Translatedict to: Możliwość interakcji z profesjonalistami.

Jeśli chcesz, aby Twoje tłumaczenia były wolne od wszelkiego rodzaju błędów lub niespójności, możesz Wypełnij formularz, aby przyciągnąć uwagę profesjonalnych tłumaczy. Jest to przydatna rzecz, zwłaszcza, że ​​jest częścią bezpłatnej usługi i wyróżnia się w porównaniu z innymi narzędziami z tej listy.

Powiązane tematy: technologia

Zaangażowany

logo Disneya

Jesteśmy w Google News! podążać

READ  WhatsApp | Co oznacza emoji z czerwoną kropką w aplikacji | cud serca | Znaczenie | Aplikacje | emojipedia | nd | nnni | gra sportowa