16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsze akcesoria z powrotem do szkoły na sprzedaż

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wrócić do szkoły. (Zdjęcie: Getty)

Chociaż trudno to przyznać, powrót do szkoły jest bliżej niż nam się wydaje (i chcemy), a to oznacza konieczność zastanowienia się nad niektórymi szczegółami, takimi jak akcesoria lub gadżety, których będziemy potrzebować, gdy zaczniemy szkołę, liceum, a nawet studia. Aby ułatwić Ci to i nie zjadać teraz za dużo głowy, wybraliśmy dla Ciebie 5 niezbędnych produktów (i na sprzedaż) Z pewnością przyda się to podczas nauki i zajęć na początku kursu. Skorzystaj teraz i zaoszczędź trochę pieniędzy.

Ta drukarka jest bardzo popularna i jest teraz z rabatem na Amazon Mexico. Jest to model monochromatyczny typu laserowego Wi-Fi w cenie Możesz więc bezpośrednio podłączyć telefon komórkowy, tablet lub komputer i wysyłać dokumenty do drukowania bez użycia kabli.

Drukarka z WiFi jest bardzo wygodna w codziennym życiu - Fot.: Amazon Mexico

Drukarka z WiFi jest bardzo wygodna w codziennym życiu – Fot.: Amazon Mexico

Dzięki dobrej wydajności i szybkości drukowania 21 str./min oferuje dobry stosunek jakości do ceny, nawet bardziej niż w sprzedaży.

Inna alternatywa: Funkcja atramentu HP DeskJet

Drukarka HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One (Zdjęcie: Amazon)

Drukarka HP DeskJet Ink Advantage 3775 All-in-One (Zdjęcie: Amazon)

Jeśli wolisz połączyć komputer z drukarką za pomocą kabla i w niższej cenie, też masz plik Funkcja atramentu HP DeskJet z pewnego rodzaju Wielofunkcyjny (W tym funkcja skanera i kopiarki), z prędkością druku do 8 str./min w czerni i do 5,5 str./min w kolorze.

Jeśli tablety 7-calowe wydają się za małe, a 10-calowe są za duże, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: ten model Samsunga z Wygodne 8,7 cala. Zespół ma ośmiordzeniowy procesor Mediatek wraz z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

8,7

8,7 cala jest idealne na tym tablecie Samsung – Zdjęcie: Amazon Mexico

Nie zapomnij o tylnej kamerze (8 MP) i przedniej z 2 MP, jest wyposażona w WiFi, Bluetooth, obsługę komórkową, rozpoznawanie twarzy i baterię 5100 mAh.

READ  Firma Ufotable wyprodukowała film promocyjny do gry wideo Tales of Arise - Kudasai

Kalkulator może stać się podstawą w przypadku niektórych tematów, więc nie chcieliśmy przestać go tutaj sugerować. I w tym celu oczywiście wprowadzimy Cię na trop bestsellera Amazona.

Najlepiej sprzedający się kalkulator naukowy pochodzi z Casio - Zdjęcie: Amazon Mexico

Najlepiej sprzedający się kalkulator naukowy pochodzi z Casio – Zdjęcie: Amazon Mexico

Mówimy o Casio FX-991EX, który jest modelem naukowym z Ekran HDPrzeglądaj podręczniki naturalne (z symbolami i cyframi jak w książkach) oraz do 552 funkcji. Ma rozwiązanie synchroniczne i wielomianowe i działa na energię słoneczną, z podtrzymaniem bateryjnym (ogniwo guzikowe).

Mysz bezprzewodowa HP

Mysz jest bez wątpienia jednym z najbardziej pożądanych akcesoriów podczas nauki z laptopem. Jeśli tak jest w Twoim przypadku i szukasz takiego, zostawiamy tutaj ten popularny, bezprzewodowy model HP, z bardzo dobrymi recenzjami, który z pewnością stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem.

Ta mysz jest idealna dla użytkowników prawo- i leworęcznych - Zdjęcie: Amazon Mexico

Ta mysz jest idealna dla użytkowników prawo- i leworęcznych – Zdjęcie: Amazon Mexico

Zasilany dwiema bateriami AAA (ma wskaźnik niskiego poziomu baterii, więc nie musisz się obawiać), X200 ma design Potrafi używać obu rąk Ma ładne, metaliczne czarne wykończenie.

Notebook Dell Inspiron

W takich przypadkach nasz wybór zamykamy znakomitym sprzętem: laptopem. Dell Inspiron jest teraz w Twoim urządzeniu niski rekorddzięki czemu możesz go kupić w najlepszej cenie i cieszyć się portfelem.

Laptop Dell idealny do nauki i pracy — Fot.: Amazon Mexico

Laptop Dell idealny do nauki i pracy — Fot.: Amazon Mexico

Model ma procesor AMD Ryzen 5 3450U, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci, Windows 11 Home, port HDMI 1.4, czytnik kart, porty USB oraz 15,6-calowy ekran, który jest wystarczająco wygodny do wykonywania różnych zadań związanych z Studia i kurs. praca.

Yahoo dokłada wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze produkty w najlepszych cenach. Możemy otrzymać część zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Może Ci się spodobać:

Możesz być także zainteresowany | na wideo

Zabawne fakty, których nie wiedziałeś o Amazon