30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepsza sztuczka do tworzenia obrazów za pomocą sztucznej inteligencji Bing, skorzystaj z potężnego narzędzia Enseñame de Ciencia

Wyszukiwarka Bing firmy Microsoft przeniosła to wszystko z powrotem do sieci i ma całą możliwą moc, ponieważ nie jest sama, za jej architekturą stoi sztuczna inteligencja ChatGPT, która rozszerzyła swoje odpowiedzi o inteligentny czat. Ta nowa funkcjonalność pozwala na generowanie odpowiedzi z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz korzystanie z odnośników bibliograficznych, co jest bardzo przydatne.

I nie tylko teraz Bing może generować obrazy Wolny od niemal wszystkiego od samego początku, możliwy dzięki sztucznej inteligencji DALL-E.

Tym razem pokażemy Ci ostateczną sztuczkę, która pomoże Ci stworzyć własną.

Jak działa to nowe narzędzie?

Wygląda na to, że Bill Gates doskonale wie, że przyszłość informatyki leży w sztucznej inteligencji, bo po wzbogaceniu swojej przeglądarki o model językowy GPT-4 uruchomił Microsoft 365 Copilot. Kolejnym niezbędnym krokiem było wzbogacenie przeglądarki o wysokiej jakości generator obrazów.

Innowacja w Bing jest naprawdę niesamowita, ponieważ nie tylko współpracuje z AI dla GPT-4, ale teraz obejmuje DALL-E, który należy do OpenAI Partners, którzy są pionierami w rozwoju tej technologii. Tak narodził się Bing Image Creator, dzięki tej nowej aktualizacji pse może nie tylko tworzyć treści pisane, ale także obrazy od podstaw. Będzie to bardzo pomocne dla użytkowników, ponieważ będą oni mogli szybko generować obrazy za pomocą tylko prośby napisanej przez internautę.

Nowa zdolność Bing nie ogranicza się do tego, ponieważ użytkownicy będą mogli modyfikować już utworzone obrazy, aby tworzyć inne alternatywy, które mogą zaspokoić ich potrzeby.

Ta funkcja będzie początkowo dostępna w trybie kreatywnym, do prostego użytku Wejdź w link i zaloguj się z Twoim kontem e-mail. Gdy już wejdziesz, po prostu podaj swoim wskazówkom dość krótki i szczegółowy opis obrazu, który chcesz utworzyć. Ponadto można dodać żądany kontekst obrazu i styl artystyczny.

READ  Tábata Jalil pozostawia niewiele wyobraźni dzięki mini spódniczce, która czyni ją najsłodszą rzeczą w VLA

Więc Bing będzie w stanie wygenerować obraz Z twojej wyobraźni, postępując zgodnie z podanymi wskazówkami.

Po utworzeniu użytkownika możesz rozpocząć tworzenie pierwszych obrazów za pomocą monitu lub polecenia. Oto praktyczny przykład:

Bromet: Chcę ujęć Johna Wicka jedzącego lody i głaszczącego psa.

wyniki:

John Wick je lody i głaszcze swojego psa, obrazy utworzone w Bing Image Creator, dzięki uprzejmości Teach Me About Science

Co to jest DALL-E?

DALL-E to model strzelecki Opracowany przez OpenAI. Używa tej samej składni co GPT-3, model języka naturalnego OpenAI, ale zamiast generować tekst, DALL-E tworzy obrazy z opisów tekstowych.

Nazwa „DALL-E” pochodzi od połączenia imion hiszpańskiego artysty surrealisty Salvadora Dalí i postaci Wall-E z wytwórni Pixar. Ta nazwa odzwierciedla zdolność DALL-E do tworzenia surrealistycznych i fantastycznych obrazów na podstawie pisemnych opisów.

DALL-E został przeszkolony na zbiorze danych zawierającym ponad 250 milionów obrazów i powiązanych z nimi opisów tekstowych, przy użyciu techniki zwanej transfer learning. Ten proces szkolenia pozwolił DALL-E Dowiedz się, jak tworzyć obrazy z opisów tekstowych, uzyskując zaskakująco dokładne i szczegółowe wyniki.

Niektóre potencjalne zastosowania DALL-E obejmują obrazowanie dla przemysłu rozrywkowego, projektowanie prototypów, tworzenie sztuki generatywnej i poprawę dostępności dla osób niedowidzących.

Jednak ważne jest również rozważenie potencjalnych zagrożeń i problemów etycznych związanych z technologią obrazowania. Obrazy generowane przez DALL-E lub podobne modele mogą być wykorzystywane do oszukiwania lub manipulowania ludźmi, dlatego wymagane jest odpowiedzialne podejście do ich wykorzystania i opracowywania.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.