14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najgorszy jak do tej pory spadek w marcu to dolar. Jak dziś określasz kurs waluty?

Najgorszy jak do tej pory spadek w marcu to dolar. Jak dziś określasz kurs waluty?

Gospodarka

Jak kurs waluty dzisiaj? Analizuj kupno lub sprzedaż dolarów w tym dniu i prognozuj; Poniżej znajdują się instytucje, które mają najlepsze wskaźniki zarówno kupna, jak i sprzedaży

Meksyk.– Od złej do gorszej ceny dolar W Meksyku we wtorek, 7 marca, Raporty wskazują na największy jak dotąd spadek w tym miesiącu, który utrzymuje się od początku 2023 roku.

Śledź informacje o gospodarce w specjalnej sekcji Línea Directa

On Narodowy Bank Meksyku Naprawa Kurs wymiany na dziś w 18.0122 Minnesotaniższe niż 18,0123 USD poprzedniego dnia. Równowartość peso meksykańskiego w stosunku do innych walut obcych zostanie przeliczona według kursu obowiązującego te ostatnie w stosunku do dolara amerykańskiego.w dniu wypłaty na rynkach międzynarodowych. Kwotowania te będą ogłaszane na żądanie zainteresowanych przez instytucje kredytowe danego kraju.

Sprawdź tutaj oficjalny dokument określający kurs peso-dolar publikowany w Ministerstwie Finansów

Analizując ruchy dolara według strony specjalizującej się w temacie eldolar.infobyło, wskazuje się, że Tydzień upłynął ze spadkiem dolara o -0,15%; miesięcznie tracił -1,68 proc.; Kwartał i jak dotąd ten rok przechodzą spadek o -6,97%; Za rządów Joe Bidena, prezydenta Stanów Zjednoczonych, zielona karta spadła o -8,05%, podczas gdy w przypadku prezydenta Meksyku Andrésa Manuela Lópeza Obradora spadła o -10,21%.

On Kurs wymiany Średnia w Meksyku według instytucji kredytowych i kantorów na dzień dzisiejszy to 18.0384. Dzisiaj kupują Zielony bilet o 17.6612 i Sprzedano za 18,4176 USD; Jutro może osiągnąć średnio 18,01075 mniej, by zostać sprzedanym po 18,0115 i kupionym po 18,01.

Powinieneś czytać: tydzień z pasmem strat dolara; Waga walczy dalej

Tak więc, jeśli potrzebujesz zmienić a dolar To, co zaoszczędziłeś na wyjazd, inwestycję lub inną sytuację, dziś możesz przenieść Banku Meksyku Który ma najlepsze wskaźniki obu kupujesz Jak sprzedaż: 18.17.999 I 18 005odpowiednio.

READ  McDonald's pozbywa się samoobsługowych automatów z napojami gazowanymi

Kto kupi lub sprzeda dolarbędzie przeprowadzać lub przygotowywać się do innej transakcji z tej kategorii zmieniać wagi W przypadku podróży zaleca się najpierw sprawdzić, gdzie oferują lepszą stawkę i udać się tam, gdzie jest to wygodniejsze.

Jeśli chcesz wiedzieć, który bank lub firma finansowa daje Ci mniej lub więcej peso za dolara, sprawdź poniższą tabelę:

Najgorszy jak do tej pory spadek w marcu to dolar. Jak dziś określasz kurs waluty?

Kurs dolara jest jednym z najczęściej używanych wskaźników finansowych na całym świecie, bez względu na kraj, w którym się znajduje.Wynika to z obecnego poziomu globalizacji i dużej liczby działań handlowych między osobami fizycznymi, firmami i rządami na poziomie międzynarodowym.

Zobacz, jak powstała Kurs wymiany Dotychczas w tym miesiącu i prognozy podmiotów finansowych; Weź rachunki i bądź przygotowany, jeśli zamierzasz podróżować lub coś kupić waluta amerykańska.

dolar

Najgorszy jak do tej pory spadek w marcu to dolar. Jak dziś określasz kurs waluty?