2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najbardziej surrealistyczna gra na świecie pojawi się w Xbox Game Pass

Pl Xbox Game Pass Mamy gry na każdy gust I wszelkiego rodzaju, ale myślę, że nie ma nic podobnego. Kilka lat temu mogliśmy zobaczyć, jak sukces symulatorów rósł nieprzerwanie, ale do tej pory nie natknęliśmy się na grę taką jak ta, o której mówiliśmy poniżej, Lawn Mowing Simulator, symulator kosiarki.

Mówimy ostateczne, ponieważ tak naprawdę nie ma go już na rynku, Symulator koszenia trawnika W drodze do Xbox Game Pass prawda jest taka, że ​​gra wydaje się dobrze bawić, nie biorąc pod uwagę jej przeznaczenia. Dzięki oświadczeniu w sieciach społecznościowych badanie potwierdziło, że gra wkrótce pojawi się na Xbox Game Pass, więc przygotuj swoje ogrody, ponieważ dzięki tej grze nie będziesz mógł się oprzeć pędowi do cięcia.

Kosiarki do trawy Camino Simulator Gra na konsolę Xbox

Doświadcz piękna i szczegółów koszenia ogrodu na wspaniałej brytyjskiej wsi w Lawn Mowing Simulator, jedynym symulatorze, który pozwala stworzyć autentyczne i obszerne menu licencjonowanych kosiarek w prawdziwym świecie od renomowanych producentów.

READ  Jak zdobyć DeLoreana w Forza Horizon 5 (dzięki błędowi)