30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najbardziej obiecujące pod koniec pierwszej tury są Niemcy-Włochy i Polska-Belgia

The Liga narodów Doszedł do końca swojej pierwszej rundy, dwa zaległe mecze w strukturze meczu 4 Niemcy Przeciwko Włochy Y Polska Z uwagi Belgia.

Podczas gdy Niemcy i Włochy pozostają niepokonane, Niemcy mają wielkie wyzwanie w poszerzaniu pozytywnej serii, ale przede wszystkim w odnoszeniu pierwszego zwycięstwa pod ich dowództwem. Hansie Flick Na szczycie tego Faza ligowa.

Polska, przyszły konkurent Meksykańska drużyna 2022 w Katarze i będzie bardzo ważnym meczem dla Belgów, ponieważ obie drużyny muszą wygrać, aby określić swoją przyszłość i zdobyć prowadzenie w Lidze Narodów.

Podobnie Armenia zajmuje czwarte miejsce Grupa B1 Otrzyma Szkocja Obie drużyny awansują na poziom z trzema punktami. Z drugiej strony w obliczu Mołdawii Andora, Liechtenstein Mierzone w stosunku do Łotwy; Bośnia i Hercegowina zrobi to samo przeciwko Finlandii.

Rumunia vs Czarnogóra, Luksemburg vs Wyspy Owcze, Indyk Można rozegrać bardzo łatwy mecz, ponieważ będzie mierzony z Litwą, która przegrała w poprzednich trzech meczach i nie może zdobyć żadnych punktów. Ukraina Muszą pokonać Irlandię, aby utrzymać prowadzenie w grupie B1.

jest w tym samym stanie Holandia Kto się zmierzy walijski Jest na dole tabeli i Anglia zmierzy się z Węgrami, którzy w końcu będą ostatni w swojej grupie i będą odpowiedzialni za zakończenie dnia.

Możesz być także zainteresowany: Manchester City: Earling Holland, zachwycony reżyserią Pepa Cardioli

Włochy świętują podczas turnieju

READ  Punk rocker wyłania się niemożliwym polskim brokerem mocy