6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nahuel Guzman zostanie zawieszony na jeden mecz, asystent Atlasa zostawia trzech, by rzucić piłkę

Życiorys Tigres nie został jeszcze wznowiony, a teraz Nahuel Guzman opuści rozpoczęcie Apertury 2022 w lipcu przyszłego roku

Nahuel GuzmanBramkarz tygrysyon idzie gra wiszącaaby powstrzymać Atlasa przed awansem z piłką i zdobyć drugą żółtą nagrodę, podczas gdy asystent Rugenigros, Gustavo Witt, wyjedzie na trzy mecze z przedawnieniem, więc nie będzie mógł dostać się do finału.

tygrysy Komentowanie zostało wznowione Nahuel Guzman, ale nie trwało to dalej. Dodatkowo wśród testów znalazł się film, w którym zauważono, że piłka, którą bramkarz ucina progresję Atlasa, wyszła z ławki w czerwono-czarnej kolorystyce, dlatego asystent Gustavo Witt zostaje ukarany.

tygrysyOd zeszłego poniedziałku odwołał się od swojej drugiej żółtej kartki Nahuel Guzmanw półfinale przeciwko Atlasowi, ponieważ uznano, że piłka, która została zaatakowana pochodzi z czerwono-czarnej ławki.

Komisja Dyscyplinarna poinformowała, że ​​otrzymała na podstawie art. 73 Regulaminu Sankcji od: Klub Tygrysów UANL Prośba o zbadanie wydalenia gracza Nahuel Ignacio Guzman Palomic Podczas meczu, który odbył się 21 maja 2022 r.; Odpowiada półfinałom Vuelta #GritaMéxicoC22 Championship LIGA MX Clubs pomiędzy TIGRES DE LA UANL VS. Atlas”, poinformowała Komisja Dyscyplinarna w zeszły poniedziałek.

Komisja Dyscyplinarna wyjaśniła, że ​​przeanalizowała wszystkie dowody, więc zdecydowała, że ​​Nahuel Guzman otrzyma czerwoną kartkę i zawieszenie na jeden mecz.

„Tak samo stwierdza się, że w związku z wnioskiem o zbadanie ewentualnego widocznego błędu arbitra, został on złożony przez Klub Tygrysów UANL. Po zakończeniu dochodzenia w sprawie wydalenia gracza Nahuel Ignacio Guzman Palomic Podobnie jak w półfinałach powrotu Clausury w 2022 roku, mistrzostwa LIGA MX rozegrały się między dwoma klubami, Tigres de la UANL vs. Atlasa i po przeanalizowaniu odpowiedniej gry, a także ocenie dowodów i innych przedłożonych dokumentów, uznano, że ww. prośba nie ma zastosowania, więc zawodnik nie będzie mógł uczestniczyć ze swoją drużyną w kolejnym oficjalnym meczu LIGA MX – poinformował Komisję Dyscyplinarną.

READ  Grupy, które przeniosą Barcelonę do fazy pucharowej Ligi Mistrzów

Po przeprowadzeniu analizy i zapoznaniu się z przedstawionymi dowodami, w tym filmem pokazującym element Atlasa rzucający piłkę w pole, ustalono: Nahuel Guzman Został odesłany na jeden mecz, a Gustavo Witt na trzy, za naruszenie zasad fair play i wyrzucanie piłek w boisko.

Gustavo Witt jest naukowcem kinetycznym w Atlasie i nie byłby w stanie znaleźć się w finale drużyn Czerwonych i Czarnych przeciwko Pachuca.