24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nagły pokaz konkurencji załamuje się i ten pokaz plotek znika

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy meksykańskiej telewizji od 1995 roku jest Patty Chappuis, która jest na antenie od 26 lat, kiedy narodziła się produkcja. „wyzysk” Przez sygnał telewizyjny Azteca. Od tego czasu program ten stał się jednym z najwyższych standardów w świecie rozrywki w Meksyku.

Na tym tle łatwo zrozumieć, że po prawie trzech dekadach na antenie stało się dostosowuję się Znajduje się w czołówce rankingów na szczeblu krajowym, ale faktem jest, że nie przeszkadza to w niepokoju konkurencji, bo też wymaga uwagi i uwagi. wysiłek W każdej innej branży, w komunikacji jest dokładnie tak samo.

Znani kierowcy opuszczą programowanie

Dziennikarka z charakterystycznymi krótkimi włosami jest jedną z najbardziej ukochanych na małym ekranie, ale jednocześnie jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych ze względu na wybitne wiadomości rozrywkowe, które prezentuje, a teraz nowy news o tej postaci wywołał poruszenie w tym świecie reflektorów, ponieważ ujawniono, że dziennikarka i jej współpracownicy cieszyli się po potwierdzeniu programu rozrywkowego Exit.

O tym informuje niedawna współpraca m.in Cyfrowy zwiastunspecjalista od rozrywki Alex wystarczy, Kto poinformował, że Chappuis wyraził radość po tym, jak dowiedział się, że w świecie rozrywki nadchodzi znacząca zmiana. Wynika to z faktu, że w najbliższy piątek, 10 marca, TV Azteca doczeka się ważnej zmiany, która nie przejdzie niezauważona, przez co drodzy kierowcy zostaną wyłączeni.

według WystarczającoAjusco zdecydowało się usunąć program rozrywkowy „Gossip No Like” ze swojego paska programowego, tego samego, który był przed kierowcami. Elisa Beristain i Javier Siriani.

„Dowiedziałem się, że More + w ten piątek po raz ostatni wyemituje program rozrywkowy Chisme No Like. Tak, Adrián Ortega Echegollén (dyrektor generalny ds. Treści w TV Azteca) podjął decyzję o wstrzymaniu transmisji, którą prowadzi Elisa razem z Beristain I Javiera Sirianiego. Ta wiadomość ucieszyła Patricię Chappuis-Acevedo” – czytamy w artykule Kaffey, który można przeczytać w całości, klikając tutaj.

READ  Edwin Luna i Kimberly Flores kpią z plotek o niewierności: wideo

gafa

Czytaj:

Patty Chappuis przeprasza Uridię w Ventanedo za całą jej krytykę przez 20 lat