28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nadia Ferreira i Marc Anthony są potajemnie zaręczeni

napisałem w Sławny ten

Nadia Ferreira i Marc Anthony Stanowią jedną z najbardziej nieoczekiwanych i ulubionych par w środku; Pomimo pytania o różnicę wieku między nimi, modelka i piosenkarka zadeklarowali swoją miłość z dachów w mediach społecznościowych.

Para niedawno świętowała Urodziny Nadii Ferreiry W Walt Disney World oraz w Universal Studios w Orlando na Florydzie w romantyczną podróż, podczas której towarzyszyli im także niektórzy krewni Paragwajki.

Po udostępnieniu swojej podróży za pośrednictwem swoich relacji na Instagramie, Model zrobił kilka publikacji O powrocie do Miami i chwilach na pokładzie prywatnego samolotu z… Marc AnthonyObok Twoja przejażdżka jachtem i skuterem wodnym.

Czy Nadia Ferreira i Marc Anthony pobiorą się?

To, co wydawało się prostą parą wytchnienia i chwile zabawy, zaczęło budzić podejrzenia i wszystko wskazywało na niego Nadia Ferreira i Marc Anthony zaręczyli się.

Paragwaj udostępnił kilka ruchomych zdjęć znajomym w Ekskluzywna i luksusowa lokalizacja w Miami? A odcisk, który przykuł uwagę, był jedną z dłoni Marca Anthony’ego, którą nosiła Błyszczący i gigantyczny pierścionek zaręczynowy?

legenda
legenda
legenda

Jakby zdjęcia było mało, modelka napisała: „Przyjęcie zaręczynowe”A także oznaczoną piosenkarkę i dodanie pierścienia emoji. To będzie Para postanowiła zrobić kolejny krok W twoim związku już po kilku miesiącach?

READ  Taniec Laury Zapaty w VLA sprawia, że ​​staje się wirusowy w sieci | Wideo