28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na siłowni, z dala od syna: tak Julio Cesar Chavez Jr. powraca po rehabilitacji

Akbar Chavez mógł przezwyciężyć swój problem z narkotykami (Zdjęcie: Instagram)

Miesiąc temu, Julio Cesar ChávezWielki meksykański mistrz boksu potwierdził, że jego dwaj synowie, Omar i Juliusz Cezar„Dochodziła do siebie”, żeby spróbować Przezwyciężanie uzależnienia od narkotykówsposób, jak powiedział, już żył i dla którego pomógł im nie iść w jego ślady i był w stanie wypić ten gorzki napój.

„Dochodzą do siebie, myślę, że moje dzieci będą zdrowe fizycznie, psychicznie i duchowo, bo są takie miłe i szlachetne, niestety dlatego, że czasami idą niewłaściwą drogą, podążają za krokami, przez które już przeszłam, i wierzę, że moje dzieci Nadal są na czas i musimy dać im nową szansę, wszyscy na to zasługujemyJego słowa dotyczyły programu wyzysk z serii Azteca TV.

Według ekspertów boksu, a Tonio de ValdesTa postawa, w połączeniu z niezdyscyplinowaniem i innymi nieporozumieniami, ograniczyła ich sukcesy na scenie, mimo że przez większość kariery odnosili ważne zwycięstwa i pokazali swoje talenty w rękawiczkach.

Dziś ten etap zwycięstw, jak etap jego ojca, Zbyt daleko od rzeczywistości, ponieważ ich niekonsekwencja ze sportem, a także duże sumy zarabiane po każdej walce, skłaniały ich do obierania szkodliwych dla nich ścieżek.

EL César potwierdził, że zerwanie z jego dziećmi było spowodowane tym, że Canelo Álvarez wychowywał się na torze podczas walki z przejściem na emeryturę (Zdjęcie: Twitter / @Pambol_Azteca)
EL César potwierdził, że zerwanie z jego dziećmi było spowodowane tym, że Canelo Álvarez wychowywał się na torze podczas walki z przejściem na emeryturę (Zdjęcie: Twitter / @Pambol_Azteca)

Dlatego kilka miesięcy temu zostali przyjęci do poradni rekonwalescencji. po tym czasie, Julio Cesar Chavez Jr. powraca do sieci społecznościowych Jego nowy styl życia wykazał większe zaangażowanie w boks i fitness.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, które nie było aktualizowane od lipca, kiedy opublikował wideo wraz z synem, podzielił się kilkoma historiami, w których Widziane na siłowni, skakanka na skakance i pocenie się po treningu bokserskim.

READ  Wynik końcowy: Cruz Azul vs Tigres: Podsumowanie, wynik i gole meczu 13. rundy Liga MX

Ubrany w czarną koszulę i kremowe szorty, z jego imieniem nadrukowanym z przodu, wydawał się wyczerpany i skoncentrowany na przestrzeganiu swojej rutyny. Otoczony sprzętem treningowym i torbami pokazał, że z wysiłkiem i pomocą najbliższych, będzie dążył do osiągnięcia swojego najbardziej sportowego poziomu, by dorównać obecnym najlepszym bokserom.

Wygląda jednak na to, że nie wszystko w tej historii to więcej niż tysiąc liści, bo na koniec… wrażenia Zamieściła małego Julio, jej syna, wchodzącego do jego domu, podczas gdy kobiecy głos, najwyraźniej jego matki, Prosi go o powtórzenie słowa „tata”, jakby chciał go zapamiętać po dłuższej nieobecności.

Omar Chavez również ożywił swoje konto na Instagramie tym zdjęciem (Zdjęcie: Instagram)
Omar Chavez również ożywił swoje konto na Instagramie tym zdjęciem (Zdjęcie: Instagram)

Jak dotąd młody człowiek nie opublikował więcej informacji w tym zakresie. Nie potwierdził ani nie zaprzeczył kopii swojej rehabilitacji, więc oczekuje się, że wkrótce ogłosi swoją wersję, aby uniknąć dalszych spekulacji.

dla tej części, Omar Chávez Ożywił także swoje konto na Instagramie z jego zdjęciem, które zamieścił w swoich opowiadaniach, po tym, jak przez około dwa miesiące nie publikował żadnej publikacji po tym, jak był zły na ojca, gdy ogłosił, że jego dzieci są na niego zmartwione, ponieważ wychował do Ciel „Canelo” Alvarez na ring podczas swojej pokazowej walki (która była jednocześnie jego ostatnim pożegnaniem z boksem) 20 czerwca, Kiedy Cezar twarz Hektora Żylasty Camacho Junior

Te oznaki życia pojawiły się po kilku dniach Ignacio Berstein Powiedział, że jest rozczarowany postawą Chaveza, zwłaszcza Juniora, który, jak powiedział, ma potencjał, by odziedziczyć moc swojego ojca na ringu.

„Nic o nim nie wiedziałam, a prawda jest taka, że ​​to boli, ale Lepiej nie pamiętaj czegoś lub kogoś, kto nigdy nie dał boksowi tego, co powinien był dać mu.To dziedzictwo, którego nie umiał szanować, pozostawiony przez ojca, największego wojownika, jakiego Meksyk dał światu (…) Znam ich od dzieciństwa i oboje są dobrze zapakowani, ale bić narkotyki, brak dyscypliny też ”, został skazany.

READ  Dlaczego Red Bull ponownie przegapił strategię Chico Pereza

Czytaj