9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Na serio?” Pochwalają się „GPS” dłużników Coppel

  • Grupo Coppel zajmuje 113 miejsce na 250 sklepów detalicznych na świecie.

  • Założona w 1957 roku firma Coppel zaczynała jako mały sklep z towarami i usługami w Nowym Jorku.

  • Obecnie na całym świecie istnieje ponad 800 domów towarowych Coppel.

Cyfrowa rozmowa stała się bardzo ważnym punktem dla marek, firm, a nawet osób publicznych. Biorąc to pod uwagę, naturalne jest znalezienie w tych przestrzeniach wszelkiego rodzaju informacji, takich jak status użytkownika, który zaskoczył wszystkich, korzystając z rzekomego „GPS” dłużników Coppela, aby zaalarmować internautów, którzy później odkryli, że był to żart .

W produkcji sprzedaż na sztuki W Meksyku jednym ze sklepów cieszących się dużym zainteresowaniem meksykańskiego konsumenta jest Coppel, Zarejestrować według własnych szacunków W całym kraju działa ponad 800 domów towarowych tej marki.

Podobnie, według danych Service Tax Administration (SAT), w pierwszym kwartale roku sieć domów towarowych Kobil sprzedał 60 936 milionów pesos, co stanowi wzrost o 18,8 procent w porównaniu z tym samym okresem w 2021 roku.

W tym sensie, według rankingu sprzedaży internetowej 2021, przygotowanego przez firmę badawczą Euromonitor, Coppel zajmuje piąte miejsce z udziałem na poziomie 6,8%; Pogódź się z tym Port of Liverpool, z 7% udziałem. Wal-Mart de Mexico z udziałem 9,6 proc. oraz giganci e-commerce Amazon i Mercado Libre z udziałem odpowiednio 13,2 i 15,4 proc.

Pochwalają się „GPS” dłużników Coppel

Za pośrednictwem sieci społecznościowej TikTok, Według niego internauta udostępnił wideo, na którym rzekomo ma na sobie urządzenie GPS Ten sklep Coppela dawał mu znać, gdzie jest za każdym razem, gdy wracał do domu, aby odebrać pożyczki.

„Aguas, ci z Coppel umieszczają ten lokalizator na dłużnikach” — mówi wideo użytkownika user_medicenelchino, na którym widać bransoletkę z logo firmy.

„Ludzie z Coppel już mnie namierzyli, więc kiedy przyjdą mnie oskarżyć, nie mów im, że mnie tu nie ma” – mówi.

Jeszcze przed publikacją wielu internautów było zaskoczonych rzekomym nowym urządzeniem, za pomocą którego marka go lokalizuje Ci, którzy są mu to winni, dla których wideo stało się wirusowe, gromadząc ponad 40 000 polubień i różnorodnych komentarzy.

READ  Mężczyzna kieruje swoją Teslą i zarabia 12,6 miliona pesos

Wśród większości komentarzy znaleźli się inni użytkownicy zastanawiający się, czy to prawda i dlaczego marka to wykorzystała, ale też wielu Inni internauci kpili z młodego mężczyzny, który zaprzeczał i twierdził, że bransoletka pochodzi z Coppel Fest.

W ramach tego trendu menedżer społeczności Coppel na TikTok nie wahał się skomentować wideo, potwierdzając, że jest ono prawdziwe.

@pracownik Woda dłużnika!!!! #koppel #religia # Strona ♬ A Mover el Bote – Organo Juventud Mixteco

Jeden z komentarzy mówi „Słynny zegarek Coppel”.

Inny internauta mówi: „To machnięcie, aby uniknąć stania w kolejce, gdy zamierzasz zapłacić miesięczną opłatę”.

„Coppel X Coldplay Collaboration” – napisał inny.

Inny internauta mówi: „To Kobeel Hotel & Resort”.

Nie ma wątpliwości, że post wzbudził duże zainteresowanie, ale warto zaznaczyć, że cała sprawa była tiktokerowym żartem, który miał tylko bransoletkę ze światełek, stał się popularny na koncertach.

I tyle internautów korzysta z meksykańskiej markiA do tworzenia własnych treści w sieciach społecznościowych, takich jak przypadek klienta, który stał się wirusowy Za to, że się tym podzielił, poszedł do Coppela i skończył w sklepie oglądając mecz Meksyku z Polską na Mistrzostwach Świata w Katarze.

I w ten sposób ludzie stają się motorami opinii na całym świecie, zwłaszcza gdy dzielą się tym doświadczeniem w sieciach społecznościowych.

Czytaj teraz: