3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na plecach Adria Arjona leciała w siatkę ze swoją idealną sylwetką

Adriana Ardżuna Jest 30-letnią aktorką, córką gwatemalskiej piosenkarki i autorki tekstów Ricardo Arjuna Najbardziej znana jest z głównych ról w filmach True Detective i Morbius. Oprócz niezapomnianych ról Adria pokazuje, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych kobiet i pokazała to w Cannes.

Ardżuna Urodziła się w Portoryko i jest najstarszą córką piosenkarki-tłumacza „Mujeres” i modelki Leslie Torres. Mimo że dorastała w Meksyku, aktorka przeniosła się do Miami w wieku 12 lat, a do Nowego Jorku w wieku 18 lat, gdzie rozpoczęła studia, aby zostać wybitną aktorką w Instytucie Teatru i Filmu im. Lee Strasberga. Od 2019 roku jest żonaty z Edgardo Canales.

Adria Arjona to jedna z najpiękniejszych aktorek latynoskich. Źródło Instagram @adriaarjona

na chwilę Adriana Ardżuna Robi karierę w Hollywood i promuje swoje seriale i filmy na Netflix i Marvel Universe. 30-letni Portorykańczyk promuje remake „Ojca panny młodej” z Diego Bonitą. Premiera odbędzie się 12 czerwca w HBO Max. Ponadto pokazał swoje poparcie dla serialu „The Lincoln Lawyer”.

córka Ricardo Arjuna Był obecny na nowej edycji Festiwalu w Cannes i jego obecność nie pozostała niezauważona. Sukienka, którą nosiłaś Adria Posiadał odsłonięte plecy. Impreza odbyła się 13 maja we francuskim mieście, gdzie promował trzymający w napięciu miniserial „Irma Vape” i zagra w „Andor” z serialu Disney+.

Adria Arjona pokazuje, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych. Źródło Instagram @adriaarjona

w swoich sieciach społecznościowych, Adriana Ardżuna Wzięła wszystkie oczy i podkręciła temperaturę swoją idealną sylwetką. Piękna aktorka zgadzała się z sytuacją i w wielu opublikowanych postach pokazała swoją osobowość roboczą. Całkowicie oczarowali swoją publiczność i fanów.

READ  Brazylijska modelka Valentina Boscardine umiera na koronawirusa. miałem 18 lat