5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na lotnisku grają w „Tetris”, aby zabrać bagaż

Internauci byli zdumieni widząc umiejętności pracowników w pakowaniu toreb. Zdjęcie: Reuters.

Jakby to była gra, personel Lotnisko w Vancouver w Kanadzie Wygłoszenie wykładu o tym, jak pomieścić bagaż w wyjątkowy sposób, którego uczy A Stara klasyczna konsola do gier: Tetris. Wywołało to różne opinie, choć generalnie chwalą pomysłowość pracowników.

W sieciach społecznościowych Ominął „pomieszczenia” na lotnisku i bardzo szybko się rozprzestrzenił. Dzieje się tak głównie dlatego, że na stacjach użytkownicy często skarżą się na traktowanie ich bagażu.

użytkownik TikTok znany jako „Deej”, Opublikował serię filmów, w których wie, że nie jest łatwo włożyć torby do gondoli statków powietrznych oraz w miejscach ich przechowywania.

Niektórzy internauci Doceń pracę personelu związaną z przechowywaniem bagażu, Twierdzą, że bez ich pracy Nie będzie można podróżować.

inni się wahają, Uważają, że zajmowanie się rzeczami osobistymi pasażerów nie powinno być zabawą. Zwłaszcza jeśli chodzi o klasykę, taką jak Tetris.

Jak torby w brzuchu samolotuI Czyta w jednym z opisów wideo. Inni uczą jak trzymać 100 worków.

Z drugiej strony istnieje również trend, że pracownicy czerpią przyjemność ze swojej pracy, co widać na filmach. To, w przeciwieństwie do tego, co powszechnie uważa się pracownikom linii lotniczych.

Nawet tańczą i śpiewają do wirusowych piosenek, które wywołują wściekłość na TikTok. Czasami słychać klasyczny rytm Tetris.

READ  Haiti każe meksykańskim kretom zaprzestać poszukiwań osób, które przeżyły trzęsienie ziemi