2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na jakim kanale to będzie? Beto García Aspe powraca po opuszczeniu Fox SportsMediotiotiempo

Meksyk /

Prawie rok później Nagłe odejście od Fox Sportsgdzie był stałym członkiem „La Última Nombre”, a także pracował jako analityk transmisji Liga MX, Alberto Garcia Aspe powraca w mediach znak Mistrzostwa Świata w Katarze 2022.

Były piłkarz z takich drużyn jak Pumas, Necaxa i América, który również miał przeszłość w mediach z Televisa Deportes, teraz podejmie swoją pierwszą przygodę z Stacja radiowa Pucharu Światabędąc jednym z głównych elementów Analitycy gier w Meksyku A reszta pojedynków 64.

W jakim medium działa Beto García Aspe?

García Aspe będzie teraz w W Deportesserial, który zaprezentował na portalach społecznościowych jako „pierwsza promocja” na Mistrzostwa Świata, które rozpoczynają się 20 listopada, w których Tricolor weźmie udział w fazie grupowej 22, 26 i 30 listopada odpowiednio przeciwko Polsce, Argentynie i Arabii Saudyjskiej.

Kim jest Alberto Garcia Aspe?

Jest pamiętany za swoją silną osobowość i przywództwo na boisku, za mocną lewą nogą i rzut karny – pomimo porażki, którą pamiętał przeciwko Bułgarii -, Alberto Garcia Aspe był pomocnikiem którzy uczestniczyli w Trzy finały Pucharu Świata z Meksykiem W wydaniach z 1994, 1998 i 2002.

Jego nastrój przeniósł się do mediów, zwłaszcza niektórzy pamiętają Rozmowy o Fox Sports z takimi osobami jak André Marín, Alex Blanco i Rubén RodríguezJak w dniu, w którym to potwierdził Korea Południowa wygrała półfinały Mistrzostw Świata 2002to dlatego, że obwinili eliminację Stanów Zjednoczonych w tym wydaniu.

READ  Byki i lwy w ostatnim starciu serii King