3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Na jakim kanale jesteś i gdzie oglądać transmisję na żywo online i mecz towarzyski

Ameryka i Pumy zmierzą się w niedzielę 19 czerwca w meczu wstępnym Clasico Capitalino przed Aperturą 2022.

Ameryka i Puma mierzą się ze sobą w Chicago
© zdjęcie 7Ameryka i Puma mierzą się ze sobą w Chicago

on nadchodzi Mecz przedsezonowy 3 dla Ameryka. Po dodaniu remisu z Juarezem i Zwycięstwo nad Cancun FCDrużyna Fernando Ortiza jest tutaj! ChicagoA Zjednoczone państwodo twarzy kuguary W „przyjaznej” wersji Clasico Capitalino.

Przed tą konfrontacją Águilas i Universitarios spotkali się, aby przeprowadzić Trenujemy razem Co zaskoczyło wielu kibiców, ale posłużyło jako sygnał, że rywalizacja wciąż trwa.

W środku Clásico Capitalino jest opcja Águilas Potwierdź ich pierwsze dodatki Do otwarcia w 2022 r., gdzie najbardziej ekskluzywny jest Podpis Jonathana mała głowa Rodriguez.

O której godzinie nadawane są América vs Pumas, na jakim kanale jest i gdzie mogę oglądać transmisję na żywo?

Ten przyjacielski związek ma miejsce między Águilas i auriazule Niedziela 19 czerwcaw punkcie 17:00., CST, w Toyota Park w Chicago, Illinios. The Transmisje na żywo w Internecie i telewizji przechodzą przez kanał TUDN.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Nie można się nie ekscytować: Lionel Messi odpowiada, jeśli przegapi swoje bezpośrednie spotkania z Cristiano Ronaldo