19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Musisz wziąć odpowiedzialność za to, co mówisz”.

Daniel Bryulłowski Zauważ, że Adolfo Bautista Jest postacią o wielkiej urodzie, od czasu, gdy był profesjonalnym graczem, uwielbiał dodawać smak klasykaTo po jego kontrowersyjnych wypowiedziach przeciwko Ameryka I Roger Martinez, chociaż dał jasno do zrozumienia, że Buffo Musisz wziąć odpowiedzialność za swoje słowa.

„TenBuffoJest świetnym facetem, jest byłym piłkarzem, tak jak ja, zawsze dodawał mu pikanterii klasyczny. Cokolwiek wydarzyło się na zewnątrz, co wibruje na zewnątrz, pozostaje tam i każdy może z szacunkiem powiedzieć, co myśli, w tym przypadku tak jest.Buffomówi jedno, Obecny Mógł powiedzieć coś innego, Cuauhtemoc (biały) Ktoś inny mógłby powiedzieć, że te rzeczy powinny pozostać poza zakresem, ale weź odpowiedzialność za to, co każdy z nich mówi. Ten ’BuffoMusi brać odpowiedzialność za to, co mówi, a inni biorą również odpowiedzialność za to, co mówi. Bardzo szanuję opinie, a zwłaszcza byłych piłkarzy, którzy grali w takiej czy innej instytucji” – stwierdził w rozmowie z Zarejestruj się.

Rosjanie Powiedział, że o ile kłótnia między dwoma zespołami przed najważniejszym pojedynkiem w regularnym turnieju nie wykracza poza kwestię sportową, to nie ma problemu, że jest to część rywalizacji, choć podkreślił, że woli rozmawiać. Na polu ,

„Dopóki się nie przegrzeje, żeby nie został zabrany na platformę i możemy żyć klasyczny Spokojnie nie mam problemu. Nie kiedy grałem, ani kiedy byłem poza domem, ani teraz jako kibic, nie jestem zwolennikiem przemawiania poza boiskiem, zawsze mówiłem, że musisz mówić w środku, musisz udawać w środku. Piłkarze, którzy grają, nie powinni rozmawiać, a byli piłkarze niech każdy mówi, co chce. na zewnątrz cokolwiek. Kiedy są profesjonalistami, grają w działalności, jestem temu przeciwny i nie sądzę, żeby ktokolwiek tam rozmawiał. Przynajmniej w swoim czasie mówiłem o zabawie” – podsumował.

READ  Ameryka jest liderem we wszystkim i alternatywach! - Lis sportowy

Możesz być także zainteresowany: mecz Brylowskiego z MIL DE AMÉRICA w turniejach krótkich: „TO PRZED CHIVAS JEST SPECJALNE”