29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mrugnąć w Ameryce?  Junior Alonso wrzucił post z koszulką Richarda Sancheza i Aguilasa – Fox Sports

Mrugnąć w Ameryce? Junior Alonso wrzucił post z koszulką Richarda Sancheza i Aguilasa – Fox Sports

Ameryka Nadal ma problemy z obroną z powodu ciągłych nieobecności spowodowanych kontuzjami i grą, i to z tego powodu Krążą pogłoski o przybyciu centralnej hierarchii przed zamknięciem podpisów W Liga MX. Wśród nazwisk, które się pojawiły, jest Juniora AlonsoŚrodkowy Paragwaj Krasnodar Do Rosja.

Południowoamerykański piłkarz zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pojawił się wraz ze swoim kolegą z drużyny, Richarda Sancheza I Nosi koszulkę Orłów.

Zobacz więcej: Szpital działa! Ameryka straciła środkowego obrońcę Israela Reyesa z powodu kontuzji mięśni

Kolejny podpis Ameryki?

Juniora Alonso Na swoim oficjalnym koncie na Instagramie zamieścił historię, w której trzyma koszulkę Ameryka obok Richarda Sancheza.

Obrońca w reprezentacji Paragwaju gra obecnie w drużynie FC Krasnodar w lidze rosyjskiej i było jednym z nazwisk, które pojawiały się w plotkach o jej przybyciu przed zamknięciem okna transferowego Liga MX.

Możesz być zainteresowany: Monterrey to najcenniejszy klub w Liga MX! Rayados pokonał Amerykę i niektóre drużyny z Hiszpanii

Problemy i straty w obronie Ameryki w Aperturze 2023

Ameryka Miała ciężki początek Otwarcie 2023 W obronie po tym, jak niektóre ofiary upadły z powodu kontuzji, a inne z powodu obrażeń.

  • Sebastiana Caceresa Odpadł ze złamanym nosem i ledwo pojawił się w drużynie Águilasa przeciwko Cruz Azul.
  • Nestora Araujo Przekonali się, że ich szansa na powrót do Europy całkowicie zniknęła i obecnie odczuwają ból po zakończeniu Pucharu Ligi.
  • Izrael Reyes Podczas zawodów Young Classic doznał naderwania mięśnia dwugłowego uda i mięśnia półścięgnistego prawego uda, gdzie będzie pauzował przez kilka tygodni.
  • Emilio Lara Kilka meczów temu został wygwizdany przez fanów Azulcremy za swoją niską formę.
  • Ramona Juareza Quarry był zmiennikiem w obronie, którego Andre Jardine używał w obliczu ciągłych nieobecności na boisku.

Nie przegap: Ameryka ma wszystko i Chivas ma to wszystko! Teon Wilk podpisał kontrakt z Tapatio w lidze ekspansji

READ  Barcelona 2:0 Cadiz (20 sierpnia 2023) Analiza meczu