9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mr. Olympia Jay Cutler Trening pleców


  Legenda kulturystyki Jay Cutler niedawno udostępnił na swoim kanale YouTube trening z ciężkimi plecami. Jako doświadczony kulturysta Jay Cutler ma wiele pomysłów na to, jak odnieść sukces. U szczytu swojej kariery Cutler zyskał rozgłos jako jeden z największych kulturystów wszech czasów obok ośmiokrotnego mistrza Mr. Olympia, Ronniego Colemana.

  Cutler wygrał prestiżowe zawody Mr. Olympia, usuwając z tronu Ronniego Colemana w 2006 roku. Wygrał jeszcze trzy razy w 2007, 2009 i 2010 roku. Rywalizacja między Cutlerem i Colemana jest prawdopodobnie największą rywalizacją w historii FIFA. (Najlepsza walka kulturystyczna: Coleman kontra Cutler).

  A Jay Cutler jest jedną z tych celebrytów, którzy dobrze przystosowali się do mediów społecznościowych i od czasu przejścia na emeryturę utrzymuje kontakt z entuzjastami kulturystyki. Regularnie udostępnia różnorodne treści ponad pół milionowi obserwujących na YouTube.

  Oprócz treningu jego pleców

  Siła młota .Szeroki uchwyt do ściągania w dół

  Cutler rozpoczął ćwiczenie ściągania w dół szerokim chwytem na maszynie do wykonywania siły młotka. Ujawnił, że tradycyjne wypłaty nigdy nie były dla niego łatwe. W rezultacie kładzie większy nacisk na rozwijane menu, aby to zrekompensować.

  zatrzymaj się na maszynie

  Następnie Cutler przerzucił się na swetry na maszynie, złożony ruch, który działa na mięśnie pleców, klatki piersiowej i brzucha. Mówiąc o różnych odmianach maszyny do marynarki, Jay powiedział: „Istnieje wiele wariacji na ten temat. Wszyscy mówili o maszynie do przeciągania Nautilus, której używał Dorian Yates”.

  wiosłowanie na siedząco

  Po podciąganiu Cutler wykonuje wiosłowanie, aby celować w górną część pleców i plecy. Cutler używał do ćwiczenia uchwytów magnetycznych i wykonywał od 10 do 12 powtórzeń w serii. Nie ujawnił dokładnej liczby rund.

  Fotele ze wspomaganiem wiosłowania T-Bar

  Następnie Cutler przeszedł na wiosłowanie na T-padach za pomocą ławki. 49-latek na ogół woli wykonywać to ćwiczenie prosto z ziemi. Musiał jednak poradzić sobie z różnicą przy pomocy ławki ze względu na niedostępność zespołu. „Uwielbiam ten ruch. Chciałem to zrobić od podstaw” – powiedział Jay, ale to kolejna najlepsza rzecz.

  Cutler wykonał trzy serie tego ćwiczenia i spróbował ośmiu powtórzeń w każdym zestawie z dwoma i ćwiartkami krążków.

  Jednoramienny wiosłowanie hantlami

  Następnie legendarny kulturysta wykonał wiosłowanie hantlami, aby jeszcze bardziej ćwiczyć plecy. „Najlepszym ćwiczeniem na plecy jest wiosłowanie jednorękimi hantlami” – powiedział Cutler. Jay Cutler wykonał trzy serie wiosłowania hantlami.

  ciężar własny

  To ćwiczenie służyło jako narzędzie wykańczające do ćwiczenia pleców. Omawiając swój związek z tym ćwiczeniem, Cutler powiedział: „Raz na dwa tygodnie wykonuję martwy ciąg. Martwy ciąg nie zawsze jest mi sugerowany, ale nadal jest to moje ulubione ćwiczenie. Powiedziałem, że nigdy tego nie zrobię, ale oto jestem. ..” (Martwy ciąg i jak często wykonywać to ćwiczenie).

  Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

READ  Co dziś wiadomo o nowym wariancie XBB firmy Omicron