29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Można już pobrać aktualizację Androida z września 2021 r., a oto jej wiadomości

Możesz teraz pobrać wrześniową aktualizację zabezpieczeń systemu Android na zgodne telefony komórkowe.

Pomimo pewnych opóźnień z powodu amerykańskiego kalendarza pracy, Poprawka i aktualizacja zabezpieczeń Androida kompatybilne z najnowszym okresem, wraz z biuletynem bezpieczeństwa zawierającym luki w zabezpieczeniach, które zostały naprawione w ciągu ostatnich tygodni przez firmę Google i jej partnerów.

ten Aktualizacja Androida z września 2021 dostępna do pobrania Na urządzeniach Google Pixel od Piksel 3. Urządzenia Pixel i Pixel 2 z 2016 r. nie znajdują się już na liście zgodnych urządzeń peryferyjnych z nowymi aktualizacjami systemu i zabezpieczeń.

jeszcze miesiąc, Samsung Osiągnąć Excel google A kilka ostatnich dni już tam było Zaktualizowali niektóre modele we wrześniowej łatce. Nie zapominaj jednak o tym Producenci mogą uzyskać dostęp do łatki z kilkudniowym wyprzedzeniem że Google publikuje je w swoim biuletynie.

Android jest od dzisiaj bezpieczniejszy dzięki wrześniowej aktualizacji Androida.

Najnowsza aktualizacja przed pojawieniem się Androida 12

W tym przypadku nie mówimy o aktualizacji typu funkcja upuszczania pikseli, według Nie wprowadza zmian funkcjonalnych i nowych funkcji nastawionych na telefony z serii Pixel. Pełna lista nowości Pixela dostępna jest na Oficjalny biuletyn zmian.

Prawdopodobnie będzie to plik Najnowsza aktualizacja zabezpieczeń dotrzeć wcześniej Opublikuj ostateczną wersję Android 12.

Ci, którzy nie chcą czekać, aż aktualizacja dotrze do ich telefonów komórkowych, mogą przystąpić do wdrożenia Ręczna instalacja pliku OTA Odpowiada wrześniowej korekcie opublikowanej przez Google.

Z drugiej strony biuletyn bezpieczeństwa zawiera listę wszystkich plików Luki naprawione w tej aktualizacji, sklasyfikowane według poziomu zagrożenia, jakie stanowią dla platformy. niektórzy z nich Konkretne ulepszenia wydajności i bezpieczeństwa telefonów komórkowych Pixel.

ten Aktualizacja zabezpieczeń Androida z września 2021 r. Będzie on stopniowo udostępniany w ciągu najbliższych kilku godzin za pośrednictwem OTA i stopniowo dotrze do kompatybilnych modeli. Jest to jednak rzeczywiście możliwe Pobierz odpowiednie pakiety aktualizacji dla każdego urządzenia, aby przeprowadzić instalację ręczną za pomocą pliku OTA lub obrazu fabrycznego każdego urządzenia:

READ  Jak zaprosić starego znajomego w Free Fire 2023? Wykonaj następujące kroki

Powiązane tematy: AndroidI Piksel Google