23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Możliwy skład Cruz Azul przeciwko Pumas z większymi zmianami od Tuca Ferretti

Możliwy skład Cruz Azul przeciwko Pumas z większymi zmianami od Tuca Ferretti

Jedenasty dzień

Riccardo Ferretti dokona pewnych zmian w meczu z Pumami, zarówno pod względem zawodnika, jak i schematu. Czy Rafa Baca wystartuje ponownie?

© Imago 7Tuca Ferretti przetestuje swój 11. start w Cruz Azul.

Riccardo Ferretti wciąż jest w trakcie spotkania z zespołem I jego prawdziwy zakres, dlatego po zaskakującej porażce z Mazatlanem vPo raz kolejny dokona kilku zmian w składzie Cruz Azul, W celu znalezienia swojej najlepszej wersji, zwłaszcza w tej grze, z której jest znany, Strata jest zabroniona.

i to jest toca Ferretti będzie miał swój pierwszy wielki test na Clausurze 2023 jako kierownik cementu, Kiedy spotykasz innego wielkiego kto meksykański futbol I jakby tego było mało, jego ulubiony zespół, ze względu na jego przeszłość Pedregala: Pumy z Narodowego Autonomicznego Uniwersytetu Meksyku.

W ten sposób jest Brazylijski strateg nie tylko zmieni niektóre elementy swojego 11. startu w pojedynku 11. rundy, Odbędzie się on w sobotę na stadionie Stadion Aztekówale system rozruchowy można również zmienić, z niespotykanym dotąd poziomem linia 4.

Czy Rafa Baca wystartuje ponownie?

Jak co tydzień, ujawnia się jedna z największych wątpliwości fanów Rafa Baca i jego własność w zespole, Cóż, pół roku później pojawił się ponownie w 11 po raz pierwszy, Wszystko wskazuje na to, że w ten weekend nie wystartuje. No cóż, tak jest toca Prawda Mógłbym się założyć, że umieściłby go na swoim miejscu Carlosa Rodriguezatowarzysz Eryk Lira.

stąd, Jezus Korona stanie mocno w bramce, Podczas gdy prababka z pojedynku przeciwko kuguary wróci Ignacio Rivero Jako lewy obrońca, po tym, jak grał w zeszłym tygodniu jako lewy obrońca.

Po, Ramiro Funes Mori i Juan Escobar Będą nadal centrować i Julio Cesar Dominguez Znów będę grał jako skrzydłowy. podczas ataku Uriel Antona i Rodolfo Rotondi Rozkazywali gangom i Augusto Luti Mogę zrobić z nim parę z góry Gonzalo Carneiro.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!