9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Możesz więc już teraz pobrać najlepszy aparat na Androida

Teraz możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu mobilnego dzięki najnowszej wersji aplikacji Aparat Google.

Otwartość platformy Android i różnorodność opcji dla prawie wszystkiego, co znajdziemy aplikacje Google Zostaliśmy szczęśliwie zmuszeni do wyboru między Wiele aplikacji fotograficznych To pozwala nam Dostosowanie standardowego doświadczenia naszych smartfonów I jak najlepiej wykorzystać nasze zdolności, choć prawda jest taka, że ​​żaden z nich ich nie posiada Zaawansowane możliwości przetwarzania obrazu ta oferta Aparat Google.

W każdym razie jest problem z aka GCamco jest dużym problemem, ponieważ Aparat Google nie jest oficjalnie dostępny dla wszystkich smartfonów z Androidem Ale tylko dla telefonów z pikselami Wykonane przez Google. Nic, czego nie mogę rozwiązać pogląd android.

Aplikacja aparatu OnePlus 7T

Najlepsze przetwarzanie obrazu można uzyskać na telefonie komórkowym dzięki aplikacji GCam.

W rzeczywistości jest na XDA-developers i w innych społecznościach programistów wiele porty Aparat Google jest w pełni funkcjonalny Dla telefonów, które nie narodziły się w trzewiach Mountain View, a także są Jest bardzo łatwy w instalacji bez konieczności źródło Nie są to również skomplikowane procesy, które unieważniają gwarancje lub narażają nasze smartfony na ryzyko.

A teraz dzięki naszym przyjaciołom z ProAndroid i ja Świetna robota od BSG Tutaj oferujemy Państwu Nowa GCam Jego wersja 8.7.165, dzięki czemu można ją zainstalować na terminalach z systemem Android Zacznij więc w pełni wykorzystywać swoje czujniki obrazu… Teraz powiemy Ci, jak go pobrać!

13 najlepszych aplikacji dla fotografów amatorów i profesjonalistów

Więc możesz pobrać i zainstalować GCam 8.7 na telefonie komórkowym z systemem Android

Jeśli jesteś z Ci, którzy lubią Aparat Google I jego świetna praca nad przetwarzaniem obrazu lub masz go na swoich telefonach Każda stara wersja GCam jest warta aktualizacjiNauczymy Cię, jak to zrobić, więc ten artykuł jest dla Ciebie.

READ  WhatsApp | Możesz więc skonfigurować swoje konto, aby odblokować je za pomocą rozpoznawania odcisków palców i twarzy | Aplikacje | Smartfon | technologia | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Właściwie to jest nowość Wersja 8.7.156 z GCam opublikowane przez płodną firmę deweloperską BSG jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kompletnych w ostatnim czasie, z nowościami Precyzja, Automatyczne widzenie w nocy i możliwość aktywować sieć neuronową HDRnet.

Instalacja jest bardzo prosta i jest tylko jeden wymóg, jakim jest sprzęt Musisz mieć API Camera2, aby używać GCamco możesz łatwo sprawdzić Ta bezpłatna aplikacja.

Aby korzystać z GCam na swoich telefonach, musisz mieć API Camera2 i pobrać APK, ale nie ma więcej sztuczek niż pobranie żądanej wersji z repozytorium i zainstalowanie jej bezpośrednio … To nie może być prostsze!

Pobierz APK GCam 8.7.156

Potem będziesz musiał tylko iść do repozytoria celsoazevedo.com Aby pobrać potrzebną wersję i Zainstaluj APK później bezpośrednio Oczywiście aktywuj możliwość zrobienia tego z nieznanych źródeł. Po zakończeniu instalacji Musisz ponownie uruchomić telefon.

I to wszystko, żadnych więcej sztuczek ani fantazji, dobrze Po zainstalowaniu można go znaleźć na liście aplikacji terminalowych Aby otworzyć i używać go bez specjalnych konfiguracji lub dodatkowych modyfikacji.

Pobieranie jest bezpieczne Jest instalowany zewnętrznie, ponieważ Aparat Google nie jest dostępny dla wszystkich w Google Play i jest to ostateczna rekomendacja Jeśli masz już zainstalowaną poprzednią wersję, zalecamy jej odinstalowanie Wcześniej do prostego czyszczenia.

Pobierz APK GCam 8.7.156