3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„mówienie w terenie”

„mówienie w terenie”

Wiktor Guzman jest nadal głównym czynnikiem Chivas. Kapitan Rojiblanco ponownie strzelił bramkę, strzelił pięć goli i zanotował dwie asysty w tym turnieju, ale mimo dobrego występu nie został wzięty pod uwagę przy pierwszym wezwaniu. Diego Koka z Reprezentacja Meksykuco nie robi nic innego, jak zachęcanie „Pocho” do pracy i doskonalenia się – mówi mu trener Veliko Paunović.

„Uwielbiam konsekwencję, jaką miał w tym, co powiedział i jak grał dzisiaj. Powiedział mi:” Mistrzu, chcę dobrze grać dla mojego zespołu, przeszedłem przez tę sytuację i wiem, że dobry występ da mam szansę z reprezentacją”. Uwielbiam oglądać jego występy, mówi. Na boisku jestem dumny, że mam zawodnika z taką pokorą i zaangażowaniem w Chivasnę” – powiedział na konferencji.

Z drugiej strony strateg Holy Flock podkreślił dobry występ swojego zespołu, ale jednocześnie zdradził, że ma ambicje, by szukać więcej i zapewnił, że jego zespół ma potencjał, by podnieść swój poziom.

Zadowolony, ale nie zadowolony. Chcemy cieszyć się zwycięstwem, wspaniałym występem, wspaniałą jednością z naszymi fanami i chcemy nadal wygrywać. Jestem przekonany, że ten zespół stać na więcej i chcę więcej. Bycie bardziej zdecydowanym, gdy dotrzemy do regionu, jest czymś, co będziemy nadal robić” – powiedział.

Może Cię również zainteresować: CHIVAS WYGRYWA KONTRA SANTOSA I DODAJE JEGO CZWARTE ZWYCIĘSTWO DO SERII

Chivas świętuje zwycięstwo nad Santosem

READ  Vinicius kpił z Javiego (wideo) - Fox Sports