22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Motorola Edge 30 Fusion: Najtańszy terenowy telefon komórkowy: ten telefon Motorola ma pamięć 512 GB i baterię 4400 mAh |  Gama i funkcje Motorola Edge 30 Fusion |  Procesor Snapdragona

Motorola Edge 30 Fusion: Najtańszy terenowy telefon komórkowy: ten telefon Motorola ma pamięć 512 GB i baterię 4400 mAh | Gama i funkcje Motorola Edge 30 Fusion | Procesor Snapdragona

Motorola w dalszym ciągu zaskakuje wielu swoich użytkowników jednym z najpotężniejszych smartfonów dostępnych na obecnym rynku w przystępnej cenie.

Poznaj Motorolę w niskiej cenie, która ze względu na swoje funkcje jest bestsellerem roku 2024.

Teraz, gdy Motorola ugruntowała swoją pozycję jednej z ulubionych marek wśród użytkowników smartfonów, rozszerzyła swoją ofertę urządzeń mobilnych, które spełniają ich własne preferencje. Charakterystyczne korzyściprzy zachowaniu odpowiedniej ceny nie wpływającej na jakość wykonania. Jedną z tych godnych uwagi funkcji jest ta, którą teraz Wam przedstawimy, znana z baterii 4400 mAh, potężnego procesora Snapdragon i doskonałego systemu aparatu.

Mimo że powstał dwa lata temu, Motoroli Edge 30 Fusion Należy do grupy telefonów komórkowych, które konkurują w wysokich kategoriach. Jedną z cech jego premiery w 2022 r. jest to Cena spadła Nie jest to już ta sama wartość co pierwsza. Waży tylko 175 gramów Jest lepszy od innych sprzętów Samsunga i Xiaomi.

Poczuj prawdziwą moc dzięki Motorola Edge 30 Fusion

Kup Motoroli Edge 30 Fusion Nie jest to szalony pomysł w 2024 roku, nie tylko ze względu na cenę, ale także ze względu na funkcje, które uzupełniają ten telefon amerykańskiej marki. Jej poprzedniczką jest Motorola Edge 20 Fusion, a wersja 2022 jest całkowicie lepsza. Chociaż nie oferuje dużego skoku na ekranie, docenia się to Zakrzywiona technologia pOLED Zostało połączone Rozdzielczość FullHD+ i częstotliwość odświeżania do 144 Hz.

Jeśli chodzi o wydajność, trzeba przyznać, że zaskoczyła ona najbardziej wymagającymi osobami, korzystającymi z telefonów komórkowych przez cały dzień i bez przerwy. Ten Motoroli Edge 30 Fusion Ty masz Procesor Snapdragon 888+ 5G Wraz z chipsetem wyższej klasy średniej firmy Qualcomm. Komponenty te zapewniają doskonałą produktywność, a fakt, że można je zamówić, dodatkowo to zwiększa 8 lub 12 GB RAM-u. Jest również dostępny z Pamięć wewnętrzna wynosi 128, 256 i 512 GB.

READ  Pobierz WhatsApp Plus: poznaj oryginalną wersję APK | Dane

Największym atutem Motoroli Edge 30 Fusion jest główny aparat

Przed zakupem Motoroli 2022 pamiętaj, że jej główny tylny aparat ma 50 MP, a szeroki kąt to 13 MP. Jeśli lubisz selfie, przedni aparat 32 MP oferuje doskonałą jakość, będąc jednym z najlepszych dostępnych, pomimo tak długiego czasu istnienia tego modelu na rynku.

Motorola Edge 30 Fusion jest pozycjonowana jako najbardziej ambitny wariant firmy.

the Potrójny aparat Edge 30 Fusion Jest on podzielony na jakości 50 MP, 2 MP i 2 MP. Niezależnie od tego, czy przebywasz w słabym, czy jasnym otoczeniu, rozdzielczość nie ucierpi, a zdjęcia, które wykonasz, będą miały wyjątkową wyrazistość.