2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Most zwodzony w Belgii otwiera się z samochodem na szczycie

W samochodzie jechała rodzina z rocznym dzieckiem; Poinformowano, że jest stabilny. Zdjęcie: Agence France-Presse / Illustriva

Jakaż chwila paniki przeżyła rodzina w swoim samochodzie, przejeżdżając przez most zwodzony w mieście Leuven, Belgia. wtedy w Unotv.com Powiemy ci, co się stało.

W sieci pojawił się klip wideo pokazujący moment, w którym mały czerwony samochód utknął na moście zwodzonym Mary Thomas, podczas gdy kadłub został podniesiony, aby zrobić miejsce dla statku.

Według lokalnych mediów i władz LuvanW samochodzie znajdowała się młoda para i ich roczny syn. Na filmie zauważono, że kierowca nie był w stanie wykonać zbyt wiele manewrów, ponieważ w momencie, gdy most zaczął się podnosić, samochód cofał się, aż przewrócił się, spadając na dach.

Możesz obejrzeć film poniżej.

Władze poinformowały, że rodzina nie była w stanie samodzielnie wyjechać, zanim przybyły służby ratunkowe, które zabrały ich do szpitala na leczenie.

Tymczasem badane są przyczyny wypadku, bo w tej chwili nie wiadomo, czy kierowca zignorował sygnały, czy też nie działały, dlatego mogło to zaskoczyć kierowcę.

Komisarze policji w Luvan Powiedzieli, że rodzina jest stabilna i nie ma poważnych obrażeń.

READ  Cztery miejsca pracy, które stały się ryzykowne u Daniela Ortegi w Nikaragui