3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Montessori niespodziewany „szpieg” na pomoc meksykańskiej reprezentacji w meczu z Polską

Meksykańska drużyna

Vincent Johnson zmierzy się z Polską, ponieważ znajduje się na ostatniej liście Louisa van Gaala, aby mógł podać szczegóły dotyczące tego, jak Polacy przeniosą się do Kataru w 2022 roku.

Vincent van Gogh jest na liście firm
© Dżem ŚrodkowyVincent van Gogh jest na liście firm

Meksykański futbol staje się coraz bardziej istotny na arenie międzynarodowej, a ostatnie powołanie reprezentacji Holandii jest bardzo przekonującym świadectwem tego, że pozycja Liga MX jest imponująca w oczach kluczowych drużyn. I to wszystko Tym razem Znany trener Louis van Gaal został dodany do swojej listy firm na kolejny pojedynek Ligi Narodów. Są na wyciągnięcie ręki, jedna z gwiazd Monterrey.

To ani więcej, ani mniej niż słynny gracz Riotos. Vincent Johnson, napastnik, ma nadzieję na podjęcie działań w czerwcu przyszłego roku Po tym, jak został dodany do listy 26 holenderskich piłkarzy, został powołany w ramach Mechanicznej PomarańczyW ten sposób ujawnili za pośrednictwem swojego konta na Twitterze w piątek, 27 maja, cztery gry, które mają na wyciągnięcie ręki.

Pomimo tej wspaniałej wiadomości, Należy zauważyć, że Johnson Clausura strzelił tylko jednego gola w 2022 roku, mimo słabej serii wrócił do drużyny pięć lat później. Ale ta okazja bardzo mu się przyda i dla niego i reprezentacji Meksyku, bo gwiazda La Bandili zmierzy się z jednym z rywali El Tri, Polską, która jest debiutancką drużyną Meksyku na mundialu. Katar 2022.

Biorąc pod uwagę tę okazję, Vincent będzie miał okazję zobaczyć, jak grają, więc może opowiedzieć niektórym ze swoich kolegów z drużyny Z czym zmierzy się ten zespół pod wodzą Roberta Lewandowskiego? Ale ta sytuacja nie będzie dla Holendra tak łatwa, ponieważ 4 czerwca miał poślubić swoją narzeczoną, Talię, w Stanach Zjednoczonych, więc sprawy mogą się skomplikować.

Do tego czasu Johnson powinien już skoncentrować się na reprezentacji swojego kraju, ponieważ oczekuje się, że pojedzie później do Europy i przegapi planowany start holenderskiej drużyny 3 czerwca przeciwko Belgii. Kolejne mecze Orange zostaną rozegrane z Walią 8 czerwcaW ten sposób 11 czerwca wyjadą przeciwko Polsce i ponownie pobiegną 14 czerwca w Walii Garetha Palina.

READ  Animowana Cineteca przyjeżdża do FICG z Polski