18 kwietnia, 2024

Mönchengladbach 5-0 Bayern Monachium Podsumowanie | Historyczne upokorzenie

Park Prus, Niemcy /

ten Puchar Niemiec stał się Koszmar Bayernu Monachium. Pamiętaj, że w styczniu byli Wyeliminowany przez Klub Holsztynów Druga dywizja, w środę zrobili kolejną śmieszną, bo upadli 5-0 goli u siebie z Borussią Mönchengladbach, wychodząc z zawodów dopiero w drugiej rundzie i z nim Najgorsza porażka w pucharze historii.

tylko w minuta 2 Męka Die Rotena rozpoczęła się od gola z koani koani. Przed zakończeniem pierwszych 25 minut wynik dla miejscowych wynosił 3-0 z Ramy Bensbini duet.

Mönchengladbach był zespołem, który doskonalił swoje strzały na froncie, ponieważ sześć oddało w ciągu 90 minut, z których pięć zakończyło się bramką Manuela Neuera. Nie chodziło o to, że Bayern opuścił mecz z rezerwowym zespołem. Julian Nagelsmann wyszedł ze swoich najlepszych, w tym Thomas Muller, Robert Lewandowski, Joshua Kimmich, Benjamin Pavard, Alfonso Davies i firmy.

W części uzupełniającej znalazło się Kolejny podwójny, ten z Breel Embolo Tak opisywał końcowy wynik 5-0. Odwiedzający, chociaż przez większość czasu kontrolował piłkę, nie mógł zrobić nic, aby zapobiec wygranej i wyrzucić go z DFB Pokal.

Bayern pozostawił historyczną passę, miażdżąc

Według męża stanu, pana Chipa, FC Monachium zaliczył 84 kolejne oficjalne mecze. Nie osiągnął zera od lutego 2020 r., a globalna marka nadal należy do River Plate z 96 pojedynkami, w których strzelono gola, czyli w latach 1936-1939.

Jaka jest najgorsza wygrana z Bayernem Monachium?

Najgorsza porażka w historii bawarskiego giganta nastąpiła w ciągu kilku miesięcy od zdobycia Pucharu Europy po raz trzeci z rzędu. w tym czasie w Sezon 1976-77Ten sam historyczny, który dał tyle radości klubowi i reprezentacji Niemiec, nie mógł uniknąć wyniku skandalu przeciwko Schalke 04 A w twoim domu na 0-7.