18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Moldonado drugie w Polsce – Sonda Diario

San Juan ustanowił dobry rekord w Srebrnej Marynarce Wojennej na ostatni dzień czwartkowych Mistrzostw Świata w Żeglarstwie Laserowym ILCA U21.

Zakończ dobrze od niskiego do wysokiego. Matteo Moldonado wykonał znakomitą robotę światowej klasy jakości lasera w Kidney w Polsce w czwartkowym wyścigu.

Pochodzący z San Juan zajął drugie miejsce w Srebrnej Marynarce Wojennej, a za zwycięzcą uplasował się inny Francuz Arthur Beltier i Francuz Thomas Flachen, który dowodził Srebrną Marynarką.

Pogoda zaczęła komplikować dzień, ale na szczęście warunki się poprawiły.

Podobnie pod koniec pierwszych regat silne wiatry zablokowały drugie i organizacja postanowiła odwołać ten piątek, ostatni dzień tych Mistrzostw Świata U21 na Bałtyku, i możliwość ich przywrócenia.

„Cieszę się, że to tyle walki, że wczoraj się zemściłem” – powiedział Medio pod koniec procesu. „Kiedy poszliśmy nad wodę, padało i było zimno. Potem wyszło słońce” – dodał.

Piątek będzie ostatnim dniem trzydniowej imprezy.

Z 69 członków Srebrnej Marynarki Matteo zajął 26. miejsce i jeśli powtórzy swój występ w ten czwartek, awansuje na swoją ostateczną pozycję.

Flota jest prowadzona przez Francuza Thomasa Flachena, Hiszpana przez Ramisa Palaguera i zdobywcy trzeciego miejsca Nicka Seldnera ze Szwajcarii.

Matteo jest najlepszym Amerykaninem w klasyfikacji generalnej Srebrnej Marynarki Wojennej, ponieważ jego 26. miejsce to 37. nad północnoamerykańskim Davidem Grace, podczas gdy Matthias Rosenberg z Gwatemali, 39., jest najlepszy na kontynencie.

25 żeglarzy wyprzedzających w klasyfikacji generalnej San Juan to Europejczycy.

READ  Kolumbia przegrała z Polską i obecnie przygotowuje się do meczu z Włochami na igrzyskach olimpijskich w siatkówce kobiet.