1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Moja podróż do Polski przynosi nowe doświadczenia: Villalwasso

Burmistrz Mirtha Villalvaso AmiyaUjawnia szczegóły „kontrowersyjnej” podróży do Polski w ostatnim tygodniu czerwca. Villalvaso Amaya zaznacza, że ​​nie była to wycieczka dla przyjemnościJest to poznanie doświadczeń innych krajów w celu postępu w urbanizacji gminy i porównanie cech, których w niej brakuje. Zatoka Flag.

Pyta,Dlaczego oni mają te postępy, a my nie?? Dlaczego tak naprawdę można dowiedzieć się o tych wydarzeniach, które odniosły sukces w innych państwach i krajach?

To może Cię zainteresować: Mirta i dwóch radnych jedzie do Polski z dowodami z Bahia

Burmistrz powiedział, że doświadczenie w Polsce jest pouczające, choć wiem, że inni tak nie uważają. Więc Villalvazo powiedział, że wierzy, że podróż jest wykonalnaPonieważ w ten sposób możesz podzielić się najlepszym doświadczeniem dla firmy.

Zauważył:

„Nie wierzymy lub nie jest to możliwe, ponieważ są miejsca takie jak Bahia de Banderas, które nie istnieją w innych stanach lub krajach”.

Podkreślał na to Są ludzie, którzy znają Salwador lub KolumbięJuż się ucieszył, a to pokazuje, że w Bahia de Banderas są poniżej oczekiwań, ponieważ nie powinni być zbyt daleko w tyle w zakresie infrastruktury.

Zwrócił uwagę, że te zacofane pozycje: edukacja i parki liniowe. Wiesz co? Mieszkańcy Bahia de Banderas powiedzą ci, że ich zadaniem jest wycięcie tych szczątków Jako burmistrz potwierdza swoje zaangażowanie.

Szczegóły bardzo ekscytującej podróży do Polski

Jest jeden w Bahía de Banderas Poważny problem utrudniający zintegrowany rozwój gminy, na przykład wskazuje na; Riviera Nayarit Boulevard należący do SCT, autostrada Krzyż Huanacaxtle W wykonywanych pracach dzieje się praca państwowa, a nie komunalna i praca, która nie została przekazana gminie. Zły.

Nawet źle zaplanowane pododdziały są zalewane. Tego wszystkiego nie da się jednak naprawić w dziewięć miesięcy Mirta Villalvaso musi to rozwiązać Bo to jest ich obowiązek.

READ  Maria Persoza w ćwierćfinale w Burgos w Polsce -

Podróż do Polski może przynieść nowe doświadczenia

Choć wszystkie te kwestie są jego obowiązkiem, zaznaczył, że jego administracja już planuje, jak to zrobić. Zaznaczył, że wymaga to społeczności i pracy zespołowej. Do dziś Meyer służy potrzebom ludzi za pośrednictwem sieci społeczeństwa, więc każdego dnia mają nowe wyzwania do rozwiązania.