19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mocne wideo: Pokaz samochodowy przypada dwóm pracownikom agencji w Brazylii

W salonie Volkswagena pracownik sprzątający prowadził nielicencjonowany samochód na wystawie, który właśnie został umyty i spadł na dwóch pracowników. Cała trójka została poważnie ranna.

MEXICO CITY, 2 października (mimo to).- A Samochody zatrudnienie oferta spadł z Po drugie mieszkanie od zakładu w São Paulo, Brazyliagdzie dwa? personel recepcji Zostali ciężko ranni.

Dwie ofiary wypadku, w wieku 19 i 22 lat, siedziały przy stole na parterze salonu, gdy usłyszały nad nim głośny huk, spojrzały w górę i samochód jechał prosto w ich stronę, nie mogąc opuścić recepcję. Samochód spadł na nich.

Wypadek, który miał miejsce 27 września, został spowodowany przez sprzątaczkę w mieście koncesjonariusz z VolkswagenMa 28 lat i nie posiada prawa jazdy, ale to nie przeszkodziło mu w prowadzeniu samochodu, który wracał z myjni.

Osoba nie mogła nad tym zapanować i udała się prosto do szklanej balustrady, spadając na parter. Samochód obrócił się w powietrzu i wpadł płasko do jednostki odbiorczej. Świadkowie szybko podeszli, aby pomóc ranom.

Kamery bezpieczeństwa franczyzodawcy uchwyciły moment wypadku, który wywołał poruszenie w mediach społecznościowych z powodu jego poważnego wpływu, gdy spadł na młode kobiety, jedna z nich bardzo poważnie, chociaż zostały zabrane do szpitali z poważnymi obrażeniami.

Najmłodsza z nich została zabrana przez śmigłowiec żandarmerii wojskowej i nadal jest w stanie krytycznym, ponieważ doznała wielu złamań w ciele, a jej koleżanka również doznała złamania kości, ale według doniesień jest daleka od niebezpieczeństwa. do tego, co zgłosił. codzienna poczta.

Osoba odpowiedzialna za wypadek złamała nogę i została przewieziona do szpitala, ale nadal będzie badana za spowodowanie obrażeń i prowadzenie pojazdu bez prawa jazdy.

READ  Wulkan Etna: we Włoszech zdobyli potężną erupcję; Była lawa i popiół

Dealer Volkswagena z Sao Paulo w Brazylii poinformował, że zapewnia niezbędne wsparcie trzem zarażonym pracownikom.