2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody mężczyzna zbiera ubrania wyrzucane przez mieszkańców Włoch i dba o to, by były nowe

Young zbiera ubrania, które zostały rozdarte przez mieszkańców Włoch i zapewnia, że ​​są nowe. Zdjęcie: przechwytywanie wideo TikTok przez Karensalatino

użytkownik TIK Tok Karen Salatinoz Argentyny, ale we Włoszech, udostępnił nagranie, jak zbiera ubrania, które ludzie zwykle wyrzucają, ale nadal są w dobrym stanie.

„We Włoszech, W pierwszy wtorek każdego miesiąca ludzie przebierają się na ulicyNaprawdę dobre, naprawdę świeże ubrania. Wyszliśmy, ponieważ tak nam powiedzieli i sprawdziliśmy to. I oto jesteśmy z torbami ”- opowiadał w filmie, w którym widzi, jak idzie z dziewczyną z łupem z tamtego dnia.

Potem pokazałam parę ubrań, które znalazłam: „Spójrzcie na ten nowiutki sweter. Był piękny. Pasował na moją partnerkę. 10 punktów. Był taki dobry, dosłownie. Oto jestem. Pewnego dnia poszłam na kolację i włożyłem tę koszulę, którą znalazłem. Była piękna, bardzo mi się podobała”.

Zapytana, gdzie we Włoszech tak się dzieje, kobieta odpowiedziała: „To jest w Salerno i wiem, że miejsca takie jak Kalabria też to robią”.

Post wywołał komentarze typu: „Uwielbiam to, że ludzie ponownie używają ubrań, ludzie często odnawiają ubrania, a biznes też na tym zyskuje”, „Chciałabym iść na zbiórkę pieniędzy dla dzieci, które najbardziej tego potrzebują”, „Mieszkam we Włoszech i wynoszę ubrania przy każdej zmianie pory roku”.

16 maja kobieta podzieliła się nowym, w którym opowiedziała, jak została wyśmiana za „operację”, termin używany w jej rodzinnym kraju do zbierania rzeczy ze śmieci. Powiedział: „Okazuje się, że wczoraj kolega z college’u wysłał mi w nocy wiadomość WhatsApp, mówiąc:„ Spójrz Karen, to ty w środkowym Tennessee ”, notatka mówi, że argentyńska dziewczyna we Włoszech znajduje torby z ubraniami”.

Na koniec zauważył: „To pierwszy raz, kiedy wirus się rozprzestrzenia i robię to, przechodząc operację, nie mogę w to uwierzyć. Na to wszystko wszyscy mi mówią:„ Argentyna musiała być ”,„ To wszystko, sukces w Europo nie wiem co”, czyli krótko mówiąc no cóż, kto wziął to doświadczenie, mam dużo anegdot z tego wyjazdu, więc nic, operacje po świecie.

READ  Magazyn Time usunie płatne treści ze swojej strony internetowej

Możesz być także zainteresowany | Na filmie:

Aracely Arámbula zasugerował Luisowi Miguelowi: „… wyszedłem z króla Cucaracho”