1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Młody mężczyzna wydaje wszystkie swoje oszczędności na swoją 18-letnią imprezę i nikt nie poszedł (wideo)

Młoda kobieta opublikowała na Twitterze swoją niefortunną historię numer urodzin 18w którym Wydaj wszystkie swoje oszczędności Aby zorganizować „różową imprezę”, która Żaden z jego gości nie był obecny.

Przegapili bardzo piękne różowe urodzinyNa szczęście mam uroczą rodzinę, która mi towarzyszyła”, napisała użytkownikPilarmijo wraz ze zdjęciami z jej uroczystości, świętując różowy motyw, w którym obchodziła swoje urodziny.

A młoda kobieta dodała: „Dziś świętowałam urodziny i widziałam historie moich gości, którzy nie mogli się pojawić, gdyby ja, mewa lub muszla ich sióstr, kawałek podszewki, nigdy się nie powtórzyły”. fakt, że Jego przyjaciele woleli chodzić do barów Znajduje się w Santa Lorenzo w Argentynie, zamiast iść na jego imprezę.

Młody człowiek wydał na swoją „różową imprezę” ponad 50 tysięcy pesos.

Pilar potwierdził, jak nazywa się użytkownik, w rozmowie z portalem werb. T ten który Wydał w sumie 50 000 (argentyńskich) pesos, aby zorganizować swoją imprezęsumę pieniędzy, którą musiała zebrać z pomocą swojego chłopaka i matki, ponieważ pracuje jako niania, a jej pensja „nie jest nawet o połowę”.

Zostało mi dużo płatnych rzeczy, które nie były używane. Łącznie z salonem, bo skończyłem w domu moich teściów, bo salon był dla nas za duży

Pilar, młoda kobieta, która urządziła „Różową Imprezę”

Wyjaśniła, że ​​nie rozumie, dlaczego żaden z jej gości nie przychodzi, ponieważ zawsze uczestniczy w jej uroczystościach. Ponadto zapewnił, że kiedy poprosił znajomych o potwierdzenie, niektórzy użyli wymówki, że miejsce jest zbyt daleko, „wiedząc, że taksówka między miastem a miastem kosztuje tysiąc pesos (147 pesos meksykańskich), co nie jest prawdą dzisiaj. Dowolne.

Pomimo tego, co się stało, Pilar potwierdziła, że ​​cieszyła się „różową imprezą” z rodziną i chłopakiem. Został skazany „Następne Święta Bożego Narodzenia nie powtarzają żadnych bzdur *** z tych, które miały miejsce”.

READ  Ten kraj zagłosuje za usunięciem króla Carlosa III z prezydentury

RFH