18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MJF zachowuje mistrzostwo świata AEW na Revolution 2023

MJF zachowuje mistrzostwo świata AEW na Revolution 2023

Nicolas Laferriere W dniu 03.06.2023 r

podczas transmisji Rewolucja AEW 2023 Poprzez Fite TV i B/R Live Fighter Maxwellowi Jacobowi Friedmanowi udało się zachować tytuł All Elite Wrestling World Championship po pokonaniu Bryana Danielsona W 60-minutowym meczu Iron Mana 4 do 3.

To była główna rywalizacja w All Elite Wrestling pay-per-view w San Francisco w Kalifornii. Pierwsze trzydzieści pięć minut było bardzo wyrównane, a obaj mężczyźni walczyli o pierwsze powalenie. Po wymianie linii odzieży, amerykański smok zdołał połączyć Psychiczne Kolano, co dało mu pierwszy punkt do liczenia do trzech.


MJF dał Bryanowi drugie powalenie niskim powaleniem, ale pozwolił sobie na zdobycie dwóch kolejnych punktów i wyrównanie wyniku. Na 25 minut przed końcem meczu i gdy obaj mężczyźni byli wyczerpani, Maxwell założył skakankę na swojego przeciwnika na stole. Champion zakończył z Tombstone Piledriver, aby wykonać trzeci upadek na dwadzieścia minut przed końcem. Danielson odzyskał grunt psychologicznym kolanem, po którym nastąpiła blokada szyi Aby zwrócić krawat.

Akcja nabrała rozpędu po pięciu minutach na tablicy wyników. Brian poszedł po kraba bostońskiego, ale Friedman ogłosił kapitulację po zakończeniu liczenia. Tony Khan zarządził ostatnią kroplę do nagłej śmierci aby wyłonić ostatecznego zwycięzcę. Po odparciu blokady szyi, MJF zaatakował seryjnie rurką tlenową, aby zastosować blokadę LeBell i zmusić Danielsona do poddania się.

zatem, MJF zachowuje mistrzostwo świata AEW Drugi raz za jego panowania. „The Salt of the Earth” zdobył ten tytuł 104 dni temu na gali Full Gear 2022. Maxwell Jacob Friedman pokonał Jona Moxleya w nocy 19 listopada w Newark w stanie New Jersey i zdobył swój pierwszy tytuł singla w All Elite Zapasy.