28 marca, 2024

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023: Polska przegrała z Arabią Saudyjską i kontynuuje passę mistrzostw świata

ŁA Francja rozpocznie mundial z 4 punktami. Jak Hiszpania, dzięki za to 35:31 zwycięstwo nad Słowenią. Nie muszę stać w kolejce w tej grze pam. Zbiory Nikola KarabaticAle Remili i Mah, zwłaszcza na środku obrony, wyrządzili Słoweńcom najwięcej szkód.

Nigdy się nie poddawali i jako pierwsi wymieniali swoich „bohaterów”. Bombajktóry zaprezentował piosenkę w ostatnim kwartale Makuk I zawsze z boku Vlah. Wydawało się, że Francja odłożyła mecz w połowie drugiej połowy, ale Słowenia ponownie była blisko obrony. baznik (33-30), czas minął i Francja osiedliła się bez kłopotów. Główna różnica polegała na porażkach obu drużyn.

Polskawspółorganizator krajowy, Niewypowiedziane cierpienie przeciwko Arabii Saudyjskiej (27-24), aby osiągnąć klasyfikację. Saudyjczycy prowadzili na tablicy wyników do 24. minuty i choć zrelaksowana Polska uciekła czterema bramkami w drugiej połowie, mecz nie był rozstrzygnięty aż do ostatnich dziesięciu minut.

W grupie hiszpańskiej Chile walczyło z wyczerpaniem. Chcę pokonać Czarnogórę, i ten zespół też, żeby nie wdać się w niebezpieczny trójstronny remis z Iranem. Drużyna z Ameryki Południowej reagowała na każdą ucieczkę przed Falcons, przy czym ostatnia przy stanie 34-31 na minutę przed końcem. Brakowało im jednego gola, ale w ostatnich dziesięciu sekundach Czarnogóra przypieczętowała zwycięstwo i weszła do finału.

Zawiera Grupa D Trzy drużyny dotarły do ​​​​ostatniego dnia z szansami na awans. Był pierwszym, który to zrobił Islandia pokonała Koreę Południową (35-28). W grze, która zadecyduje o zdobyciu zdobytych punktów, Portugalia nie daje Węgrom żadnych opcji (27-20), stracił swojego specjalistę od obrony Sibosa przez czerwoną kartkę w pierwszej minucie. z osobliwością Ferreira na bramkę (45%), Portugalia zdobyła tylko jednego gola w pierwszych 15 minutach i gra była bardzo wyrównana (16-9). Jego różnica sięgnęła dziewięciu bramek w drugiej połowie, a szerokość jego sukcesu dała mu Lider grupy, zrównany punktowo z Węgrami i Islandczykami.