3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miss Brazylii 2018 zmarła w wieku 27 lat po powikłaniach po operacji migdałków

korea opiekunka do dziecka ona była Miss Zjednoczonych kontynentów brazylijskich W 2018 r. przyjaciele i rodzina opłakiwali śmierć Była Miss Brazylii Zjednoczone Kontynenty 2018, Gliese Correa, 27 lat. Modelka zmarła w poniedziałek o godz prywatny szpital z Macaé, po prawie dwóch miesiącach przetrzymywania.

27-letnia modelka zwyciężyła w Brazylii United Contest w 2018 roku i od dwóch miesięcy jest w śpiączce.

„Tęsknota byłaby wielka, kochanie! Prosta, słodka, delikatna i tak kochana dziewczyna! Zawsze troszcząca się o dobro swoich rodziców, braci i siostrzeńców. punkt chaosu ze mną i dał mi taki delikatny uścisk! Jaka pokora jest w jednej osobie! Bez względu na to, jaki jestem sukces, nic nie przyszło mi do głowy! Facebook.

Przeczytaj także: Ben Stiller spaceruje po ruinach wojny na Ukrainie i opowiada niepokojący moment

„Cały czas, gdy byłem w drzwiach tego szpitala, wołałem o cud i chociaż nie rozumiałem intencji i celów Boga, tak się stało” — powiedział inny przyjaciel. „Moja Kakulinha tak bardzo boli. Dopóki się nie zjednoczymy, odnajduję cię w wierze.”

„Dzisiaj niebo otrzymało tylko jedną piękną gwiazdę. Inny przyjaciel powiedział: Kochanie, tak mi przykro, że odeszłaś i nie zawsze będziesz z nami i daj nam tak wspaniały uścisk i zawsze z tym słodkim uśmiechem na twarzy.

Przeczytaj także: Meksykański szef kuchni przedstawia influencera i jest nazywany „międzynarodowym niezależnym ładowaczem”

Gleesi doświadczył powikłań po przejściu operacji zapalenia migdałków. Przebudzenie rozpoczęło się w poniedziałek wieczorem w Macaé, a pogrzeb zaplanowano na wtorek na cmentarzu pamięci.

Zjednoczona Organizacja Miss Brazylii również korzystała z kontynentów portale społecznościowe Opłakiwanie śmierci modelki. Z nuty żalu wynika, że ​​wspomnienie uśmiechu Brazylijczyka pomoże złagodzić ból rodziny.

* Grupo de Diarios América (GDA), do której należy EL UNIVERSAL, jest wiodącą siecią medialną założoną w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać bezpośrednio w wiadomości e-mail nasze biuletyny o dzisiejszych wiadomościach, opiniach, Katarze 2022 i wielu innych opcjach.

aosr

READ  Cztery miejsca pracy, które stały się ryzykowne u Daniela Ortegi w Nikaragui