30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Mis Pastelitos” poprawia recepturę Pronto flan, ignorując oznaczenie na pudełku

  • W sektorze lifestyle’owym, który ma ogromną publiczność w sieciach społecznościowych, jest wielu twórców treści.

  • Decyzją influencera było pominięcie prostego kroku z gotowego przepisu pronto i pokazanie, jak męskość definiuje te historie.

  • Fakty dowodzą, że książka kucharska była drukowana od dawna, z krokiem uniemożliwiającym wprowadzenie flanu marki.

znany influencer „moje ciasta” Doświadcz praktycznego podejścia Osiągnij to, czego oczekuje się od tych mediów, miliony wyświetleń z filmu, który po prostu potrzebował pudełka krem wkrótce i pomiń krok Recepta kto wchodzi? Kasa.

“Moja babeczkaDodaje około 8 milionów do filmu, który zamieścił na swoim koncie na Twitterze, gdzie okazuje się, że podążanie za przepisem z pudełka po cukierkach zepsuło sposób jego prezentacji, przyznając, że z nutą pominięcia o krok od wspomnianego przepisu, mógł zrealizować produkt i, co najważniejsze, sprawić, by jego historia stała się wirusowa.

„Powiedzieli mi: w przypadku tej marki nie musisz postępować zgodnie z instrukcjami na pudełku” – mówi.moje ciasta” W swoim zeznaniu chłopiec był zaskoczony wynikiem Oznaką, że zepsuł swój deser, było to, że czekał, aż mieszanina gorącego mleka i proszku ostygnie. zatemwięc po schłodzeniu był raczej zsiadły niż jednolicie.

Po rozczarowaniu wydarzeniem, kobieta wyjaśniła w swoim filmie, że po otrzymaniu napiwku powinna wlać jeszcze gorącą mieszankę do foremki, w której wcześniej był osadzony karmel, który zwykle występuje w tym produkcie.

MustafaHosny O Boże, Amen Od najgorszego do najlepszego #pudding ♬ Styl kreskówki fortepian jazz solo (853970) – Motofuji

Sprawa wpisująca się w trend rozprzestrzeniania się przepisów kulinarnych dotarła do sieci dzięki JotaEme, która pokazała na Twitterze przepis na zrobienie czekolady, łącząc ciasto Yoplait z ciastem pingwinowym.

Skuteczność robienia ciast

Według Michaela Emersona kluczową techniką tworzenia treści w sieciach społecznościowych jest definiowanie odbiorców.Wybierz platformę, na której będziesz rozwijać swoje historie i przygotuj plan treści.

READ  Pięć alternatyw pożegnania Elona Muska i jego sieci społecznościowej

Na przykład My Cupcakes wybrał TikTok, aby wyjaśnić, dlaczego po raz pierwszy spróbowali go zrobić krem wkrótce Na jego kanale Youtube okazało się, że jest źle. Identyfikując swoich odbiorców, wie, że są to obserwatorzy zainteresowani treścią dotyczącą tego, jak ulepszyć przepis na ciasto i pod względem planu treści, nagrać film, który reaguje na przepis, który się nie udał, i zaimprowizować instrukcje, które znajdują się w pudełku, kończy się udowadnianiem wartości zanurzenia się w zasobach do tworzenia treści w sieciach społecznościowych.


„Zwracając się do sieci społecznościowych z tego rodzaju treściami, influencerzy kulinarni pokazują, jak ważne są te historie”.Waga sieci społecznościowych i dlaczego strategie takie jak „Mis Pastelitos” są tak ważne, wynika z faktu, że zmierzono wpływ opowiadania historii na sieci społecznościowe.
W badaniu przeprowadzonym przez Social Media Examiner o globalnym zasięgu i opracowanym w 2021 r. platforma wykazała, że ​​głównymi korzyściami były zwiększona widoczność marki na rynku, zwiększony ruch, wygenerowane leady sprzedażowe i zwiększona baza fanów marki.

To sprawiło, że nawet marki zaufały influencerom, że będą rozwijać się w sektorach takich jak żywność. Na przykład La Pantera wpadła na pomysł wykorzystania „Cositas” w swojej komunikacji w sieciach społecznościowych, aby promować swoją sieć lodów. Tak działa treśćprzetestuj, jak ulepszyć pudełko z przepisami od krem wkrótce Niestosowanie się do ich instrukcji lub wyznaczanie ukochanej postaci w meksykańskiej telewizji do wysyłania lizaków.

Czytaj teraz: