15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Minnesota rejestruje zorzę polarną na niebie

Niesamowity widok zorza polarna został zarejestrowany w MinnesotaA Zjednoczone państwoDlatego wiele osób mogło być świadkami tego zjawiska w nieboniektóre fragmenty nagrania z tego momentu.

Kiedy zdarzyła się zorza polarna w Minnesocie?

The zorza polarna oświetlone niebo o nim Hrabstwo Jacksonw Minnesotawschód Sobota Rankiem (2 lipca). a wideo zdjęcie naocznego świadka, Judy Allenpróbka Jasne zielone światła W zwolnionym tempie.

Dlaczego to zjawisko występuje?

Zjawisko to, znane również jako Zorza polarnajest to wynik Naładowane elektrycznie cząstki pochodzące ze słońca kto wchodzi? atmosfera ziemska. To generuje go w niebo Kolor wyróżnia się w ciemności.

Jakie inne wydarzenia zostały zarejestrowane na niebie?

Ogólnie rzecz biorąc, imprezy te są zwykle obsługiwane na północy planeta ZiemiaPrzykład zorza polarna Zaskoczeni turyści i mieszkańcy Rovaniemi, Finlandia, dwa lata temu; Tam, niewiarygodne zjawisko naturalne Stało się to w piątek wieczorem i trwało do wczesnych godzin sobotnich, wszystko tylko dla zabawy fotografowie lokalne i niektóre turyści który odwiedził to miasto.

The zorza polarna Pojawiali się jeszcze przez kilka godzin i chociaż wydawało się, że przedstawienie ma się zakończyć około drugiej w nocy, tak zwana „Zorza polarnaWrócił silniejszy, oświetlając niebo nieprzerwanie przez ponad 30 minut w kolorowym śladzie zielony fluorescencyjny s biały a Wzrosło s liliowy.

Tak jak w Minnesotaktóry też miał to, co miał w 2021 r. zorza polarnaona była AlaskaKtóre zdobyły piękne kolorowe pocztówki; Gdzie udostępniane są zdjęcia świadków portale społecznościowe Pokaż podobne zjawisko naturalne światło Fairbanksmiasto znane z doskonałego widoku na zorzę polarną ze względu na położenie w tzw.zorza polarna owalna”.

READ  Matka i jej syn zaatakowali funkcjonariusza po wypadku samochodowym