6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Milioner oskarżony o napaść na 14-letniego chłopca 4 razy tego samego dnia | Wiadomości z Meksyku

Zamożna spadkobierczyni firmy zajmującej się hodowlą koni spotyka się z oskarżeniami o… napaść seksualna Dla 14-letniego chłopca Cztery razy z rzędu tego samego dnia, w Australii zgłaszałam się Poczta w Nowym Jorku.

To jest o Savannah Desley45-latek został poinformowany o znęcaniu się nad dzieckiem w Sądzie Okręgowym w Sydney w zeszły wtorek; Sędzia Jacqueline Milledge Jego prośba o zwolnienie za kaucją została odrzucona ze względu na „niezwykle niepokojące” zarzuty. Jego ojciec starał się za to zapłacić 10 000 dolarów australijskich.

Daisley jest córką znanego w kraju hodowcy koni, Ross Daisley. Kobieta, matka dwojga dzieci, zaprzeczyła oskarżeniom i nie przyznała się do winy. Według władz Savannah Cztery razy znęcał się nad nieletnim Przed piątą po południu 20 maja ubiegłego roku. Nie ma żadnych szczegółów na temat tego, czy kobieta i jej ofiara Znali się przed wydarzeniami.

Według obrony kobiety oskarżenia pochodziły ze złośliwości osoby trzeciej, oprócz odnotowania, że ​​jest to sprawa „To ich świadectwo przeciwko tobieProkuratura twierdziła jednak, że posiadała nagranie dostarczone przez funkcjonariusza policji, w którym uwzględniono spadkobierczynię Przyznaje się do całowania nieletniego.

Jedną z omawianych wersji jest sawanna Była pijana Kiedy doszło do przestępstwa, z obecnością Historia alkoholizmu Jak pokazano we własnych sieciach. Co ciekawe, wkrótce po tym, jak doszło do rzekomego napadu, trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Od tego czasu kobieta usunęła swoją obecność w mediach społecznościowych.

Może Ci się spodobać: Nauczycielka gra w „Czarnego węża” z dziećmi w Ecatepec; Rodzice dowiadują się, że znęcał się nad nimi i żądają jego aresztowania.

W tej notatce

READ  Wideo: Aresztowanie Luisito Comóniki w Wenezueli. Zobacz dlaczego