5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mijis wysyła ostrzeżenie do Lalo Mora

Według Pedro Cesara Carrizalesa Becerry, ten Meggs„, Skarga do Prokuratora Generalnego RP (FGR) Dla wokalisty Grubero Lalo Mura Pod zarzutem napaści na tle seksualnym, po skontaktowaniu się z kilkoma fanami, ustawodawca San Luis Potosi okrzyknął piosenkarza „Welcome to Hell” i powiedział, że „będzie musiał dowiedzieć się, co robimy z przestępcami seksualnymi z sąsiedztwa”.

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze „El Mijis” zadedykował post Lalo Mura Pokazuje ustawodawcę, na jednym zdjęciu, otoczony przez pięciu „gangsterów” stojących przed ogrodzeniem, ogłaszających imprezę grupową z drużynami takimi jak Pesado, Cadetes i Lalo Mora.

I tak w ostatnim Zdjęcie Pedro Carrizales Internauci zapytali: „Jak chcesz, abyśmy przyjęli ją z zespołem? Napisz swój list do Świętego Mikołaja, a kompas spełni Twoje pragnienia”, co oznacza, że ​​wokalistka może natknąć się na Dzieci „z sąsiedztwa”.

Podobnie Majes stwierdził, że „przestępcy seksualni tutaj nie robią kreta, czynią ich młodymi, matką i ojcem” i powiedział, że jutro wystąpi do Kongresu o inicjatywę „kastracji pracy”.

czyli na początku października, Pedro Cesar Carrizales Już wcześniej potępiałem Morę FGR O napaści na tle seksualnym, po nagraniach, w których piosenkarz dotykał i pieścił swoich fanów po tym, jak namówiono ich na koncert w Stanach Zjednoczonych.

W filmach zauważono, że piosenkarka wykorzystuje moment, w którym kobiety proszą o zdjęcia współpracownik parzysty przed nimi.

Carizales Becerra potwierdził wówczas, że co najmniej dziesięć kobiet było nękanych przez piosenkarza Lalo Morę, a także wyraził ubolewanie, że zachowanie 74-letniego piosenkarza trwało bezkarnie i ogłosił, że swoją skargą dąży do nienormalizacji. przemoc wobec kobiety.

„Staramy się, aby przemoc wobec kobiet nie została znormalizowana, nie stała się powszechna. Jeśli mi nie wierzysz, możesz pojechać metrem i zapytać kobiety o molestowanie” – powiedział Almeijs. .

Lalo Mura przeciwko rakowi piersi

Chociaż nieporozumienia zdają się nie kończyć Lalo MuraBo po krytyce, którą mu przyniosłeś, Idź na morze z FaniKilka dni temu jego strona na Facebooku została wyszydzona i skrytykowana, ponieważ zdjęcie na jego stronie informowało, że Mora przyłącza się do kampanii przeciwko niemu. rak piersi.

I to właśnie na filmach pokazano, jak Lalo Mura dotykany bez zgody Od cycków po fanki, podczas gdy w innych widać, jak je całuje. Jednak w zeszły wtorek „Król Koron” zamieścił jego zdjęcie na swojej stronie na Facebooku z różowy łuk A legenda dotyczy walki z rakiem piersi.

Po zaplanowanej publikacji zaczęły spadać narzekania i memy, do tego stopnia, że Kwiat Mory Córka piosenkarki została zmuszona do opublikowania oświadczenia, aby przeprosić i potwierdzić, że zdjęcie jej ojca miało na celu podniesienie świadomości na temat samobadania w celu wykrycia choroby.

Flor Mora, odpowiedzialna za zarządzanie stroną na Facebooku piosenkarki, powiedziała, że ​​zmieniła zdjęcie profilowe „aby zwiększyć świadomość, że wykonali test na raka, ponieważ mam kilku drogich przyjaciół, których właśnie wykryto. Rak piersi . Ta strona jest profesjonalna. Bez zbędnych ceregieli. I jeszcze raz tysiąc przeprosin.

Przeczytaj także: Gwiazdy, takie jak Lalo Mora, dotykały swoich fanów i też całowały

ardm / nv

READ  Według astrologii sześć znaków zodiaku prawdopodobnie kłamie