5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

miHoYo powtórzył, że fani mogą produkować towary pochodzące z Genshin Impact – Kudasai

Ten miesiąc, miHoYo Opublikował aktualizację swoich zasad dotyczących tworzenia i marketingu produktów franczyzowych Efekt Jinshin przez fanów. «Podróżni mogą swobodnie tworzyć oryginalne treści drugorzędne na podstawie wcześniej opublikowanych treści z serii Genshin Impact Series i produkować fizyczne przedmioty, które można podarować lub sprzedać. Produkcja dóbr fizycznych podlega jednak pewnym warunkomNapisał oświadczenie.

 • «Grafika użyta do produkcji towarów nieoficjalnych w żadnym wypadku nie może naruszać odpowiednich przepisów prawa; Nie powinno naruszać praw i interesów osób trzecich, zespołu deweloperskiego Genshin Impact i miHoYo. Ponadto nie mogą szkodzić reputacji Genshin Impact ani miHoYo.».
 • «Twórcy Fanart nie mogą używać znaków towarowych w treściach związanych z tworzeniem w żadnym kraju ani regionieNie mogą rejestrować praw autorskich, patentów itp. W przypadku dzieł sztuki i/lub towarów wykonanych przez fanów w dowolnym kraju lub regionie».
 • «Produkcja towarów fan-to-fan dla grup kibiców i osób indywidualnych jest dozwolona i nie będzie podlegać żadnym ograniczeniom finansowym ani uprzednim ogłoszeniom w tym czasie.».
 • «Lekki towar oferowany do sprzedaży internetowej przez grupę fanów nie jest reklamowany, gdy ilość produktów nie przekracza 200 sztuk. (Włącznie); Jeśli liczba ta przekracza 200 sztuk, należy złożyć uprzednią prośbę o zezwolenie za pośrednictwem oficjalnych kanałów».
 • «Lekkie towary oferowane do sprzedaży internetowej przez osoby prywatne nie są reklamowane, gdy ilość produktów nie przekracza 500 sztuk. (Włącznie); Jeżeli liczba ta przekracza 500 jednostek, wymagany jest formalny wniosek o uprzednie zezwolenie.».
 • «Figurki fanowskie / plastikowe figurki Nendoroid / zabawki w kapsułkach / figurki żywiczne itp. (zwane dalej „Kształtami”) muszą zostać oficjalnie zgłoszone do uzyskania pozwolenia, jeśli ich użycie jest przeznaczone na sprzedaż.».
 • «Powieści lub opowiadania napisane przez amatorów nie muszą być oficjalnie deklarowane, czy to dla zysku, czy nie, o ile są zgodne z podstawowymi prawami i przepisami danego kraju. (Jeśli tym pracom towarzyszą towary fizyczne, należy je zgłosić zgodnie z odpowiednim procesem reklamowym)».
 • «Podczas procesu weryfikacji prośby o autoryzację prośby takie jak „Autoryzuj wszystkie znaki efektu Genshin” nie będą akceptowane.».

W oświadczeniu wskazano również na związek, jaki musi istnieć między produktami fanowskimi a oficjalnym towarem, który musi spełniać następujące warunki:

 • «Bezpośrednie użycie, rewizja lub częściowa modyfikacja oficjalnie uzyskanych materiałów wykorzystywanych w produktach Fan-Made lub w tworzeniu materiałów na strony ze szczegółowymi informacjami o produkcie jest surowo zabronione.».
 • «Praktyki handlowe polegające na sprzedaży produktów pod przykrywką oficjalnej nazwy są surowo zabronione.».
 • «Praktyki handlowe, takie jak imitacja oficjalnych produktów lub innych pochodnych, są surowo zabronione. (Identyczne lub podobne do oficjalnych produktów itp.)».
READ  Jak chronić WhatsApp, jeśli Twój telefon komórkowy jest jednym z tych, którzy nie będą mogli uzyskać do niego dostępu od listopada | Doktor Techno | czasopismo

I na koniec powtórz warunki, które muszą spełniać listy takich fanowskich produktów na stronach sprzedażowych:

 • «Wyrażenie „Produkty wyprodukowane przez fanów” musi być wyraźnie widoczne na stronie produktu.».
 • «Opis produktu nie może zawierać żadnych danych wskazujących na bezpośrednie połączenie z Genshin Impact lub miHoYo, jako „oryginalny produkt Genshin Impact” lub „oficjalna współpraca”».
 • «Bezpośrednie użycie, częściowa modyfikacja lub zmiana oficjalnie uzyskanych materiałów w obrazach i elementach projektu na stronach ze szczegółowymi informacjami o produkcie jest zabroniona.».

Należy jednak zauważyć, że dyrektywy te zostały ogłoszone już w maju br., co potwierdzają różne opinie w mediach społecznościowych. «Nie widzę większych zmian (sprawdziłem też wcześniej japońskie standardy), więc to tylko kwestia doprecyzowania tego, co już powstało. Jest to więc albo przypomnienie o kierunkach (zwykle w określonych odstępach czasu) albo wypadek, który widzowie zapamiętają.».

Opis efektu Jinshin

Genshin Impact to darmowa gra RPG z otwartym światem, która przenosi graczy do oszałamiającego wizualnie świata Teyvat. Gracz wciela się w tajemniczego „Podróżnika”, który wyrusza w podróż, aby poznać losy swojego zaginionego brata i po drodze wyjawia tajemnicze tajemnice Teyvat. Obecnie gracze mogą eksplorować zarówno Mondstadt, jak i Liyue Harbour, dwa z siedmiu głównych miast Teyvat, z których każde posiada rozległą otaczającą kulturę, historie i krajobrazy, oferując różnorodne stworzenia, potwory, sekrety i ukryte skarby do odkrycia. Gracze to odkrywają. W miarę postępów w grze pojawi się więcej miast, historii, postaci i wydarzeń sezonowych.

Źródło: oficjalna strona

Copyright © 2020 miHoYo Wszelkie prawa zastrzeżone