28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mieszkańcy Florydy zlikwidują samorząd Walta Disneya

Trzech mieszkańców centralnej Florydy pozwało stan w związku z uchwaleniem najnowszego prawa znoszącego specjalną strefę, która na to pozwala Mondo de Walt Disney ten Autonomiaśrodek, który według powodów zakładał „poważną szkodę dla podatników”.

Pozew został złożony w sądzie federalnym przez populacja Według strony, Michael Voronda, Edward Voronda i Vivian Gorsky Limit.

Twierdzi, że ustawa powinna zostać uznana za niekonstytucyjną, ponieważ narusza prawa konstytucyjne podatników i wyrządzanie im „poważnej krzywdy”, podchwycone przez kanał WKMG TV.

ostatni kwiecień, wysoka kamera Państwo zatwierdziło ustawę znoszącą sześć specjalnych obszarów utworzonych w 1967 r., w tym Reedy Creek Improvement District (RCID), gdzie działają Disney Dzięki kontroli służb publicznych i ratowniczych strażacy mają dostęp do obligacji na projekty infrastrukturalne.

Ale grupa ustawodawców stanowych Floryda Ostrzegł, że rozwiązanie tego szczególnego obszaru doprowadzi do najwyższych podwyżek podatków od nieruchomości w Orange i Osceola, dwóch hrabstwach, w których znajduje się popularny kompleks parków rozrywki.

Pozew przytacza raporty twierdzące, że to Rządy Miejscowi będą musieli się zakwaterować religia Od 1 miliarda do 2 miliardów dolarów w obligacjach od RCID, wraz z kosztem umowy Usługi publiczneDodał, że w tym obszarze świadczone są inne infrastruktury i usługi.

Wszystko to może oznaczać „wyższe podatki dla mieszkańców hrabstwa”, co według pozwu jest „naruszeniem ustawy Florida Taxpayer Rights Act”.

Gubernator Florydy, Ron DeSantiswyraźnie podpisał tę ustawę uchwaloną przez ustawodawcę znoszącą przywilej samorządu dla Disney.

ten Walt Disney World Orlando Od 1967 r. posiada kategorię Strefa Specjalna, autonomiczny system, który pozwolił jej rozrosnąć się o sześć parków rozrywki, centrum sportowe, ogromną galerię handlową, 25 hoteli, własną policję, straż pożarną i około 80 tys. pracowników.

Z informacjami z EFE