6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Miejsca na Konferencję Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Sylwestrową Galę Sztuk Walki zostały wyprzedane

Miejsca na Konferencję Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Sylwestrową Galę Sztuk Walki zostały wyprzedane


Nadal są zajęte miejsca na konferencję tradycyjnej medycyny chińskiej, uroczystość i taniec sylwestrowy w wykonaniu członków ruchu Meksyk ze światem, zjednoczony przez Taishi i Chińskie Stowarzyszenie Przyjaźni Sztuk Walki w Meksyku.

Jak informowaliśmy, zajęcia te zaplanowane na piątek, 2 grudnia 2022 r., są otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych poznaniem niektórych aspektów i technik promowania i utrzymywania zdrowia w oparciu o starożytną wiedzę orientalną, przez meksykańskich nauczycieli. Powszechnie uznawany zarówno w kraju, jak i za granicą.

Bez względu na to, czy mają wiedzę na temat tysiącletniej tradycji tradycyjnej medycyny chińskiej, czy nie, tematyka konferencji będzie koncentrować się tak, aby wszyscy mogli zapoznać się z takimi tematami jak „Trzy skarby Qigong”, „Tradycyjna medycyna chińska w udzielaniu pierwszej pomocy”, „Mobilność. Atrybuty fizyczne jako metoda uzdrawiania” oraz „Związek między taijiquan a tradycyjną medycyną chińską”, które będą prowadzone w Hotelu Metropole przy Calle Luis Moya, nr 39, Colonia Centro, Mexico City (CDMX).

Ponadto uczestnicy będą mogli podzielić się „chlebem i solą” tradycyjnego sylwestrowego posiłku w restauracji w Chinatown w Meksyku (CDMX), a następnie zrobić oficjalne i pamiątkowe zdjęcie w Arch Chino na Independencia Avenue.

Natychmiast powrócisz do hotelu, w którym odbędzie się konferencja tradycyjnej medycyny chińskiej, ale teraz, aby wziąć udział w imprezie sylwestrowej.

Chociaż te zajęcia są otwarte dla publiczności, frekwencja będzie ograniczona do stu miejsc, więc zainteresowane osoby mogą poprosić o rejestrację za pośrednictwem wiadomości WhatsApp pod numerem +52 1 55 4059 2182, a także na stronie Facebooka. Chińskie Stowarzyszenie Przyjaźni Sztuk Walki w Meksyku I na to Meksyk ze światem, zjednoczony przez Taishi.

Miejsca na Konferencję Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Sylwestrową Galę Sztuk Walki zostały wyprzedane

Zdjęcie dzięki uprzejmości.

READ  ▷ Czy jesteś romantykiem czy nie? Dowiedz się, po prostu wybierając wilka, którego najbardziej lubisz w tym quizie | Meksyk